Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Aspen 150 Boğaz Köprüsü Uzunluğunda Bölme Duvar Projesine İmza Attı

Aspen, şimdiye kadar 150 Boğaz Köprüsü uzunluğunda (170 km) bölme duvar projesini hayata geçirerek kendi sektöründe rekor kırdı. 2010 Mart - 2011 Mart arası yüzde 10 büyüme gerçekleştiren Aspen, geçtiğimiz yıl Gama Güç Sistemleri, Ekonomi Üniversitesi, Rabobank, Pfizer gibi milyon dolarlık projelere imza attı. Aspen, yılda 1.3 milyon metrekare

yapi.com.tr
Aspen 150 Boğaz Köprüsü Uzunluğunda Bölme Duvar Projesine İmza Attı

Bölme duvar, asma tavan ve zemin sistemleri olmak üzere üç başlık altında sunduğu ürünlerle 1989 yılından beri hizmet veren Aspen, 3 üretim tesisi, 5 bölge müdürlüğü ve bölge depoları ile Türkiye’de ve dünyada pek çok önemli projeye imza atıyor. Aspen, Rusya, Hollanda, Azerbaycan gibi bir çok ülkenin yanı sıra Türkiye turizminin en önemli destinasyonlarından Akdeniz Bölgesi’nde otellerin zeminden tavanına ve bölme duvarlarına kadar pek çok projeye imza atıyor.

150 Boğaz köprüsü uzunluğunda bölme duvar

Aspen, şimdiye kadar 150 Boğaz Köprüsü uzunluğunda (170 km) bölme duvar projesini hayata geçirerek kendi sektöründe rekor kırdı. 2010 Mart - 2011 Mart arası yüzde 10 büyüme gerçekleştiren Aspen, geçtiğimiz yıl Gama Güç Sistemleri, Ekonomi Üniversitesi, Rabobank, Pfizer gibi milyon dolarlık projelere imza attı. Aspen, yılda 1.3 milyon metrekare asma tavan, 25 bin metre uzunluğunda bölme duvar ve 320 bin metrekare yükseltilmiş zemin üretiyor.

2011 yılı hedeflerini en az yüzde 15 büyüme olarak açıklayan Aspen Genel Müdürü Ertuğrul Gündoğdu, 2011 yılında Tefken Mühendislik, Vakıfbank Genel Müdürlük, Yeni Mahalle Kültür Merkezi, Azerbaycan’da Haydar Aliyev Kültür Merkezi, Hilton Bursa, Hollanda Savunma Bakanlığı, Tepe Prime Ofis, Şekerpiliç gibi birçok projeye imza atacaklarını dile getirdi. Türkiye’de 100 milyon dolar civarında olan asma tavan, yükseltilmiş zemin ve bölme duvar sektörünün lideri olduklarının altını çizen Gündoğdu, bu pazarın gelecek 5 yıl içinde 200 milyon dolarlık büyüklüğe ulaşabileceğini belirtti.

İnşaat sektörünün tüm beklentilerini karşılıyor

Aspen, zeminden tavana kadar sektörün tüm gerekliliklerini karşılıyor. Metal, taşyünü, modüler alçı ve camyünü asma tavanlarını, fonksiyonel bölme duvar ve zemin sistemlerini tek elden sağlayabilen Aspen'in 5 bölge müdürlüğü ve deposu bulunuyor.

ETİKETLER: firma
http://www.yapi.com.tr/haberler/aspen-150-bogaz-koprusu-uzunlugunda-bolme-duvar-projesine-imza-atti_86754.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!