Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

AUTOCAD ve AUTODESK Ürünlerinde Yüzde 40’a Varan İndirimler

Autodesk Türkiye, yapı tasarımı, sayısal modelleme, altyapı ve haritacılık, medya ve eğlence ve genel tasarım konusunda çalışan profesyonellere çok özel fırsatlarla AutoCAD ve diğer Autodesk yazılımlarına sahip olma şansını sunuyor. 20 Mart'a kadar sürecek kampanyada kullanıcılar, Worldcard’ın sunduğu peşin fiyatına 3 taksit ya da vade farklı 6

yapi.com.tr
AUTOCAD ve AUTODESK Ürünlerinde Yüzde 40’a Varan İndirimler

Autodesk Türkiye, yapı tasarımı, sayısal modelleme, altyapı ve haritacılık, medya ve eğlence ve genel tasarım konusunda çalışan profesyonellere çok özel fırsatlarla AutoCAD ve diğer Autodesk yazılımlarına sahip olma şansını sunuyor. 
 
Autodesk'in başlattığı indirim kampanyası, yapı tasarımı alanında kullanılan AutoCAD Revit Architecture Suite, AutoCAD Revit MEP Suite ve AutoCAD Revit Structure Suite yazılımlarında yüzde 38, AutoCAD Architecture yazılımında da yüzde 34 oranında indirim sağlıyor. Sayısal modelleme yazılımları Autodesk Inventor Professional, Autodesk Inventor Suite, AutoCAD Mechanical ve AutoCAD Electrical ise yüzde 32 ile yüzde 40 arasında değişen indirim oranları ile satışa sunuluyor. Autodesk kullanıcıları AutoCAD Civil 3D için yüzde 38 ve AutoCAD MAP 3D için de yüzde 34 oranındaki indirimlerden faydalanabiliyor. Autodesk’in 3ds Maya, 3ds Max Design, Autodesk Maya Complete, Autodesk Maya Unlimited ve genel tasarıma yönelik AutoCAD ve AutoCAD LT yazılımlarında ise yüzde 27 oranında indirim sağlanıyor.

20 Mart'a kadar sürecek kampanyada kullanıcılar, Worldcard’ın sunduğu peşin fiyatına 3 taksit ya da vade farklı 6 taksit imkanından da yararlanabilecekler.

Autodesk yetkili satıcıları için tıklayınız

http://www.yapi.com.tr/haberler/autocad-ve-autodesk-urunlerinde-yuzde-40a-varan-indirimler_67230.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!