Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen
İLİŞKİLİ HABERLER

Autodesk, Bilgisayar Destekli...

Autodesk Bilgisayar Destekli Yapı Tasarımı’nda Yeni Teknolojileri Tartıştırıyor

Yapı Bilgi Sistemi (BIM), Yeşil Bina ve Sürdürülebilir Mimarlık kavramları, Tümleşik Proje Paylaşımı ve CAD’den BIM’e geçiş sürecinin paylaşılacağı Bilgisayar Destekli Yapı Tasarımı toplantısı 26 Kasım’da Yapı Endüstri-Merkezi’nde gerçekleştiriliyor.

yapi.com.tr
Autodesk Bilgisayar Destekli Yapı Tasarımı’nda Yeni Teknolojileri Tartıştırıyor

'Yapı Bilgi Sistemi (BIM)', 'yeşil bina' ve 'sürdürülebilir mimarlık' kavramları, 'Tümleşik Proje Paylaşımı' ve 'CAD’den BIM’e geçiş' sürecinin paylaşılacağı Bilgisayar Destekli Yapı Tasarımı toplantısı 26 Kasım’da Yapı-Endüstri Merkezi’nde (YEM) gerçekleştiriliyor.

Yapı-Endüstri Merkezi, Autodesk ve TMMOB Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi’nin katkılayla düzenlenen etkinlikte yapı projelerinde koordineli, tutarlı, hesaplanabilir bilginin üretilmesini, saklanmasını ve yeniden kullanılmasını sağlayan BIM teknolojisi ve bu teknolojiyle üretilmiş projelerden örnekler sunulacak. Bilgisayar Destekli Yapı Tasarımı’nda yeni teknolojiler ve en son eğilimlerin tartışılacağı toplantıda, Autodesk Yapı Tasarımı Bölümü Uygulama Mühendisi Jean-Paul Trehen sunum yapacak. 

http://www.yapi.com.tr/haberler/autodesk-bilgisayar-destekli-yapi-tasariminda-yeni-teknolojileri-tartistiriyor_64787.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!