Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Autodesk Türkiye'de Görev Değişimi

1 Ağustos 2004 yılından bu yana Autodesk Türkiye Genel Müdürlüğü görevini sürdüren Tarkan Selahiye'nin Autodesk Avrupa Bölgesi Telif Hakları ve İş Geliştirme Müdürlüğü görevine atanmasının ardından, bayrağı Tolunay Tomruk devraldı.

yapi.com.tr
Autodesk Türkiye'de Görev Değişimi

Ağustos 2004 yılından bu yana Autodesk Türkiye Genel Müdürlüğü görevini sürdüren Tarkan Selahiye'nin Autodesk Avrupa Bölgesi Telif Hakları ve İş Geliştirme Müdürlüğü görevine atanmasının ardından, bayrağı Tolunay Tomruk devraldı.

Tolunay Tomruk, Bilkent Üniversitesi, Bilgisayar Teknolojileri'nden mezun olduktan sonra Bilgi Üniversitesi'nde İşletme Yüksek Lisansı yaptı. Microsoft Türkiye'de, Ürün Müdürlüğü, Telif Hakları Müdürlüğü, KOBI Pazarlama Müdürlüğü görevlerini üstlenen ve BSA Türkiye'nin Genel Koordinatörlüğünü yürüten Tolunay Tomruk, 1 Eylül 2007 tarihinden itibaren yeni kurulan Autodesk Türkiye'nin Genel Müdürlüğü'nü devraldı.

15 Yıldır Bilişim sektöründe çalışan Tolunay Tomruk, "Mühendislik yazılımlarının, üretim ve tasarım alanlarında daha fazla teknoloji kullanımını sağlayarak, verim artışı getireceğini, bunun da Türkiye'deki firmaların Dünya çapında rekabetçi olabilmelerine katkı sağlayacağına inanıyorum. Dünya'da alanında lider olan Autodesk'in, Türkiye'deki önemli bir ihtiyaca karşılık vereceğini düşündüğüm için de çok heyecanlıyım" açıklamasını yaptı.

Autodesk Inc.
Autodesk Inc., Mekanik Tasarım ve İmalat, Yapı Tasarımı ve İnşaat, Bilgisayarla Canlandırma ve Çoğulortam konularında 2 ve 3 boyutlu yazılım çözümleri sunan bir dünya lideridir. 1982 yılında, ilk olarak AutoCAD yazılımını pazara sunarak bir endüstri standardı yaratan Autodesk, bugün çok geniş bir ürün yelpazesine sahip. Kullanıcıların, bilgisayar destekli görselleştirme, canlandırma ve gerçek dünya analizleri ile zamandan ve paradan tasarruf sağlamalarını, daha kaliteli üretim yapmalarını ve yenilikçi olmalarını sağlayan Autodesk yazılımları, Dünya’nın en büyük 1000 şirketinin de (Fortune 1000) tercihi oldu.

http://www.yapi.com.tr/haberler/autodesk-turkiyede-gorev-degisimi_56241.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!