Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Autodesk'ten Büyük Fırsat Kampanyası

Autodesk Türkiye, yapı tasarımı, sayısal modelleme, altyapı ve haritacılık, medya ve eğlence ve genel tasarım konusunda çalışan profesyonellere çok özel fırsatlarla Autodesk 2010 sürümlerine cazip avantajlarla sahip olma şansı sunuyor. Autodesk Lisans Aboneliği, Autodesk yazılımlarının 2010 sürümlerine geçişte yüzde 30 oranında tasarruf elde etme

yapi.com.tr
Autodesk'ten Büyük Fırsat Kampanyası

Autodesk Türkiye, yapı tasarımı, sayısal modelleme, altyapı ve haritacılık, medya ve eğlence ve genel tasarım konusunda çalışan profesyonellere çok özel fırsatlarla Autodesk 2010 sürümlerine cazip avantajlarla sahip olma şansı sunuyor. Autodesk Lisans Aboneliği, Autodesk yazılımlarının 2010 sürümlerine geçişte yüzde 30 oranında tasarruf elde etme olanağı sağlıyor. 15 Temmuz’a dek sürecek kampanya dahilinde, indirim imkanının yanı sıra, kullanıcılara uygun ödeme koşulları ile güncel sürümlere sahip olma şansı sunuluyor.

Autodesk Lisans Aboneliği, ürünlerin üst sürümlerine geçerken elde edilen avantajların yanı sıra, ürünlerle ilgili gelişme ve yenilikler ile ilgili anında bilgilendirme, Autodesk teknik uzmanlarından web üzerinden destek ve kendi kendine eğitim gibi imkanlar sunuyor.

Autodesk, başta AutoCAD olmak üzere tasarım ve mühendislik yazılımlarının 2010 sürümlerini Mart ayında kullanıcılara sunmuştu. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

http://www.yapi.com.tr/haberler/autodeskten-buyuk-firsat-kampanyasi_70368.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!