Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

AVM’lerin Tercihi Form WSHP

Form Şirketler Grubu, Enntepe AVM, Batman Petrol City AVM ve Elysium AVM’nin iklimlendirme ihtiyacına yüzde 100 yerli Form WSHP üniteleriyle çözüm sundu.

yapi.com.tr
AVM’lerin Tercihi Form WSHP

Form, yarım asrı aşkın sektör tecrübesi, Ar-Ge ve yerli üretime verdiği önemle 2019 itibariyle yerli su kaynaklı ısı pompası FORM WSHP’nin seri üretimine başladı. Form WSHP ısı pompaları, 3 ila 22 kW arasında değişen 6 farklı kapasitesi ile bir projede gerekli olabilecek tüm ihtiyaçlara çözüm sunuyor. Geniş çalışma limitleri sayesinde çevrim suyu sıcaklığının değişiminden bağımsız olarak yüksek performans sağlıyor. Ayrıca ekstra izolasyon ve kompresör ceketi opsiyonuyla özellikle sessiz çalışmanın önemli olduğu ofis uygulamalarında yoğunlukla tercih ediliyor.

Form, yerli WSHP ile AVM’lerin iklimlendirme ihtiyaçlarına verimli ve çevreci çözümler sunuyor. Form bu kapsamda üç büyük projeye imza attı. Enntepe AVM, Batman Petrol City AVM ve Elysium AVM iklimlendirme çözümü için Form WSHP kalitesini tercih etti.

Enntepe AVM’nin tercihi Form WSHP
Konya’da yer alan Enntepe AVM, açık AVM konseptinde olması ve AVM katları haricinde 3 farklı kütlede yer alan yaklaşık 200’e yakın ofisi aynı mimaride barındırmasıyla öne çıkıyor. Bu özelliği ile AVM konseptinin yanı sıra kompleks bir iş merkezi özelliği de taşıyor. Enntepe AVM’nin iklimlendirmesinde kullanılan Form WSHP, istenildiği anda birbirinden bağımsız olarak ısıtma veya soğutma yapabilen 3 kW-22 kW arasında sunduğu geniş kapasite aralığı, yüksek verimli co-axial eşanjörü, verimli kompresörleri ve optimum yapısı ile kullanıcılarına kolay kullanım ve düşük işletme maliyeti sağlıyor.

Batman Petrol City AVM Form WSHP ile iklimleniyor
Petrol City AVM, tamamı gün ışığı alan 5 katta bulunan 80 seçkin mağazası ile Batman halkına kaliteli alışveriş deneyimi sunuyor. Ayrıca Petrol City sahip olduğu 3.200 metrekarelik yeşil teras alanıyla, misafirleri için alışverişin yanında ailesi ve arkadaşlarıyla keyifli anlar geçireceği bir yaşam merkezi olarak öne çıkıyor. Petrol City AVM’nin iklimlendirme ihtiyacına yüzde 100 yerli Form WSHP ürünler ile çözüm sunuldu.

Elysium AVM’de Form WSHP kalitesi dedi
Konut, Ofis, Avm ve Alışveriş Caddesinden oluşan Elysium, şehrin en eski ve en değerli lokasyonu olan Çaydaçıra kavşağında, Keban ve Malatya yoluna cepheli, 32.000 m²’lik arazi üzerinde konumlanıyor. Elazığ’da bulunan Elysium AVM, 70.000 m² inşaat alanı ile şehrin en büyük AVM'si olacak. AVM’nin kapalı alanlarının iklimlendirmesinde yüksek verimlilik ve konfor sunan Form WSHP ısı pompaları, fiyat avantajı ve ürün kalitesiyle tercih edildi.

*

Form Şirketler Grubu Hakkında

1965 yılında kurulan Form Şirketler Grubu, grup bünyesinde yer alan 4 bağımsız firmasıyla merkezi, bireysel iklimlendirme ve endüstriyel uygulamalar alanında, yaşam kalitesini arttıracak cihazların üretim, satış ve satış sonrası faaliyetlerini sürdürmekte; rezidanslardan otellere, okullardan hastanelere her tür bina, iş merkezi, fabrika ve alışveriş merkezleri için iklimlendirme sistem çözümleri sunmaktadır.

Form Şirketler Grubu’nun merkez ofisi Maslak İstanbul'dadır. Ankara, Antalya, Adana, İzmir ve Bursa’da bölge müdürlükleri bulunmaktadır. Klima faaliyetlerinde merkezi klima sistemleri, VRF, split ve multi split klima cihazları temin eden Form Şirketler Grubu, aynı zamanda yerli imalat olarak günışığı aydınlatma sistemleri, doğal havalandırma-duman tahliye üniteleri, evaporatif soğutucular, fancoiller, ısı pompaları ve imzalanan lisans anlaşması kapsamında Lennox marka paket klimalar üretmektedir.

http://www.yapi.com.tr/haberler/avmlerin-tercihi-form-wshp_187159.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!