Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Avrupa’ nın En Yüksek Çelik Binası Avcılar’da Yükseliyor

Yapı Teknik firmasının organize ettiği Avrupa’nın en yüksek çelik binası olma özelliği taşıyan Sonkar Hilton Otel inşaatında düzenlenen şantiye gezisi inşaat dünyasının ünlü firmalarının yöneticilerini bir araya getirdi. İnşaat ve projelendirme alanlarında uzman mimar ve mühendislerin de katıldığı organizasyonda, Yapı Teknik yönetim kurulu üyesi,

yapi.com.tr
Avrupa’ nın En Yüksek Çelik Binası Avcılar’da Yükseliyor

Yapı Teknik firmasının organize ettiği Avrupa’nın en yüksek çelik binası olma özelliği taşıyan Sonkar Hilton Otel inşaatında düzenlenen şantiye gezisi inşaat dünyasının ünlü firmalarının yöneticilerini bir araya getirdi. İnşaat ve projelendirme alanlarında uzman mimar ve mühendislerin de katıldığı organizasyonda, Yapı Teknik yönetim kurulu üyesi, inşaat mühendisi Halil İbrahim Boztepe, katılımcıları çelik proje hakkında bilgilendirdi.

Statiğini Yapı Teknik firmasının üstlendiği proje, Türkiye’de çelik bina sektöründe teknolojik olarak gelinen noktayı gözler önüne serdi. Çelik  sektörü ve yapılan otel binasında kullanılan teknikler hakkında konuşan  Boztepe, "Sektörde olumlu bir hava esiyor; Türk mühendisler gerek ülkemizde gerekse dünyada başarılı işlere imza atmaya devam ediyor. Nasıl bugün Avrupa'nın en yüksek çelik binası İstanbul'da yükseliyorsa, yarınlarda çok daha prestijli projeler Türk mühendislerince hayata geçirilecektir" dedi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/avrupa-nin-en-yuksek-celik-binasi-avcilarda-yukseliyor_79722.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!