Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

AYD'nin Merkez Ofisi Kanyon'da Açıldı

Alışveriş Merkezi Yatırımcıları Derneği (AYD), merkez ofisini Kanyon Ofis Bloğu 3. katta hizmete açtı. Hakan Kodal başkanlığında 2008 sonlarında 16 kurucu üyenin girişimiyle kurulan AYD’nin üye sayısı da, 2009 Haziran ayı itibariyle 32’ye ulaştı. AYD üyelerinin temsil ettiği faaliyetteki AVM’lerin toplam kiralanabilir alanı yaklaşık 2.000.000

yapi.com.tr
AYD'nin Merkez Ofisi Kanyon'da Açıldı

Alışveriş Merkezi Yatırımcıları Derneği (AYD), merkez ofisini Kanyon Ofis Bloğu 3. katta hizmete açtı. Hakan Kodal başkanlığında 2008 sonlarında 16 kurucu üyenin girişimiyle kurulan AYD’nin üye sayısı da, 2009 Haziran ayı itibariyle 32’ye ulaştı. AYD üyelerinin temsil ettiği faaliyetteki AVM’lerin toplam kiralanabilir alanı yaklaşık 2.000.000 m2’ye, sektör içerisindeki temsil payı ise yaklaşık yüzde 50’yi buldu.

AYD, üyelerin ve sektör liderlerinin katıldığı bir kokteyl ile yeni ofisini hizmete açtı. AYD Başkanı Hakan Kodal, AYD Merkez Ofisi’nin üyeler, sektör temsilcileri, medya ve ilgili tüm kuruluşlar için hizmete açık olduğunu belirtti.

Kuruluşundan itibaren konusunda uzman kuruluşlarla işbirliği yaparak kısa sürede çok önemli çalışmalar gerçekleştiren AYD, bugüne kadar bir Arama Konrefansı gerçekleştirdi, sektöre ait bir databank oluşturdu, AVM Endeks çalışmalarını başlattı. AYD ve Akademetre Research işbirliğiyle oluşturulan AVM ENDEKSİ’nin ortaya koyduğu veriler, Nisan 2009 itibariyle her ay yayınlanmaya başladı. AYD ve Soysal işbirliğiyle sektör eğitim çalışmaları gerçekleştirdi, yeni eğitim programları ise Eylül’de başlayacak.

http://www.yapi.com.tr/haberler/aydnin-merkez-ofisi-kanyonda-acildi_70288.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!