Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Aygaz, ‘Sürdürülebilir Kalkınma’ Vitrininde

Türkiye LPG sektörünün lider şirketlerinden Aygaz, Birleşmiş Milletler Çevre ve Kalkınma Komisyonu'nun 1987'de yayınladığı ‘‘Ortak Geleceğimiz’’ ba

Hürriyetb>Türkiye LPG sektörünün lider şirketlerinden Aygaz, Birleşmiş Milletler Çevre ve Kalkınma Komisyonu'nun 1987'de yayınladığı ‘‘Ortak Geleceğimiz’’ başlıklı rapordan hareketle kendi ‘‘Sürdürülebilir Kalkınma Raporu’’nu hazırladı.

Aygaz Genel Müdürü Orhan Alkan, böyle bir raporun Türkiye'de bir şirket tarafından ilk kez hazırlandığını belirterek, ‘‘Hem şirketler hemde ülkeler için ekonomik kalkınma, sosyal ve çevresel kalkınmayı içermediği sürece gerçek anlamda bir başarı olamaz’’ dedi. Alkan, sözkonusu raporla sadece finansal değil sosyal paydaşların da bilgilendirileceğini uluslararası dev şirketler gibi her yıl faaliyet raporu ile birlikte bu raporu da sunacaklarını söyledi. Aygaz'da ‘‘Sürdürülebilir Kalkınma’’ kapsamında çalışanlara ihtiyaçları kadar faizsiz borç para verilebiliyor. Tüm çalışanlara ücret harici ödentiler de yapıyor. Deprem, eğitim, sağlık alanlarında ise yönetim komitesi kararı ile karşılıksız destekler veriliyor. 1997'den beri Aygaz çalışanlarının eş ve çocukları da kapsanacak şekilde Koç Holding Emekli ve Yardım Sandığı Vakfı desteğiyle Özel Sağlık Sigortası uygulaması sürdürülüyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/aygaz-surdurulebilir-kalkinma-vitrininde_4238.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!