Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Aygaz Yapı 2002 İzmir Fuarı' nda...

24-27 Ekim tarihleri arasında gerçekleşen fuarda Aygaz, Merkezi Enerji Sistemi (MES) ve "Dökmegaz Sistemi"nin yanısıra "Barbekü, Palmiye ve Katalit

MPR Halkla İlişkiler A.Ş.
Aygaz Yapı 2002 İzmir Fuarı' nda...

b>24-27 Ekim tarihleri arasında gerçekleşen fuarda Aygaz, Merkezi Enerji Sistemi (MES) ve "Dökmegaz Sistemi"nin yanısıra "Barbekü, Palmiye ve Katalitik Soba" ürünlerini tanıttı

LPG sektörünün lider kuruluşu Aygaz, Yapı-Endüstri Merkezi tarafından bu yıl
8.cisi düzenlenen "Yapı'2002 İzmir Fuarı"na katıldı. 24-27 Ekim 2002 tarihleri arasında gerçekleşen fuar, Kültürpark fuar alanında ziyaretçilerini ağırladı.

Yapı profesyonellerinin buluşma noktası olan fuara bu yıl, 100 firma katıldı. "Yapı'2002 İzmir Fuarı" 9 no'lu salondaki Aygaz standında, "Merkezi Enerji Sistemleri (MES)" ve "Dökmegaz Sistemi" ile birlikte LPG ile çalışan "Barbekü", "Palmiye" ve "Katalitik Soba" ürünleri tanıtıldı. Fuarda düzenlenen çekiliş kampanyası ile talihlilere "Infraret Soba" ve küçük boy "Barbekü" hediye edildi.

Aygaz Merkezi Enerji Sistemi (MES), uygun cihazların kullanımıyla konutların elektrik enerjisi, ısınma, sıcak su ve pişirme ihtiyaçlarına tek merkezden tam çözüm getiriyor. MES, 'güvenilir, kullanımı kolay ve çevre dostu' LPG'nin kullanılmasını sağladığı için motorin ve elektrik kullanılan sistemlere göre avantaj sağlıyor; oda termostatı, zaman ve program saati ile ayar yapabilme seçeneği, çevre sıcaklığındaki değişimlere paralel otomatik kontrol sistemi sayesinde enerji tasarrufu yaratıyor. Merkezi Enerji Sistemi, ayrıca bakım ve işletim kolaylığı sunması nedeniyle tercih ediliyor. Aygaz Dökmegaz sistemleri, konuttan, turistik işletmeye, tavuk çiftliğinden, sanayi tesisine kadar enerjiye ihtiyaç duyulan her alanda kullanılabiliyor.

Güvenliğin en üst noktaya çıkarıldığı sistem dizaynı, uluslararası sertifikalı ekipmanlar ve uluslararası geçerliliği bulunan sertifikalı servis elemanları nedeniyle tercih edilen Aygaz Merkezi Enerji Sistemi ve Aygaz Dökmegaz sistemlerinde, haftanın 7 günü 24 saat ücretsiz Teknik Servis hizmeti sunuyor.

Aygaz'ın yeni ürünlerinden LPG'li Barbekü, mangal keyfinden vazgeçemeyenleri duman, is ve kül zahmetinden kurtarıyor. İçindeki doğal lav taşları sayesinde kömür ateşi zevkini, yiyecekleri kurutmadan veriyor. Bahçe ve piknik olmak üzere iki ayrı tipte tasarlanan barbeküler kolayca çalıştırılıp, temizlenebiliyor.

Aygaz Palmiye Dış Mekan Isıtıcısı , havalar serinlediğinde dört duvar arasına kapanmayı sevmeyenlere, açık mekanların keyfini her mevsim çıkarabilme imkanı sağlıyor. Sessiz, kokusuz ve güvenilir Aygaz LPG'li Palmiye, 10 KW lık gücü sayesinde, yaklaşık 20 m² 'lik (ortalama değerler ile) bir alanı kısa bir süre içinde ideal sıcaklığa getiriyor. Özel tasarımı ile dekoratif bir görüntü sergilerken, kolay taşınmasını sağlayan tekerlekleri sayesinde istenilen her yere götürülebiliyor.

Aygaz'ın LPG ile çalışan sobaları ile mekanlar birkaç dakika içinde istenen sıcaklığa kavuşuyor. İs, kurum yapmayan ve her yere rahatlıkla taşınabilen Aygaz sobalar, baca bağlantısı gerektirmediğinden, bacadan ısı kaybına neden olmuyor. Ayrıca, LPG ile çalıştıkları için elektrik ya da doğalgaz kesintisinden etkilenmiyor. Aygaz sobaların havadaki gaz oranını kontrol eden, odadaki oksijen düzeyinin aşırı düşmesi durumunda gaz akışını kesen güvenlik sistemleri bulunuyor. Aygaz tarafından piyasaya sunulan üç çeşit soba bulunuyor; Aygaz Termokonfor Soba, Aygaz Infrared Soba, Aygaz Quartz Infrared Soba. Temiz, ekonomik, güvenli ve taşınabilir sobaları ile Aygaz tüketicilere soğuk günlerde sıcacık bir alternatif sunuyor.

Tüketicilerine sunduğu yeni ürünleriyle müşteri memnuniyetini artırmayı hedefleyen Aygaz; konfor, kalite ve çevre sevgisinden ödün vermeyenlerin tercihi olmaya devam ediyor.


1961 yılında kurulan Aygaz, kuruluşundan bu yana Türkiye'de LPG (Likit Petrol Gazı) sektörünün lideridir. Aygaz LPG'nin temini, stoklanması ve pazarlanması faaliyetleri dışında, tüp, valf, regülatör, LPG depolama tankları, soba, palmiye ısıtıcı gibi ürünlerin üretimi, yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda pazarlaması alanında da faaliyet göstermektedir. Aygaz, şu an 1600'ü aşkın bayisi ile Türkiye'nin 81 ilinde, yaklaşık dört bin yerleşim merkezinde faaliyetlerine devam etmektedir.Bilgi için: MPR Halkla İlişkiler A.Ş.
(Berrin Ersoy Sağlam, Fulya Kanbek 0212 212 34 60)
fkanbek@mpr.com.tr
bersoy@mpr.com.tr

ETİKETLER: yeşil
http://www.yapi.com.tr/haberler/aygaz-yapi-2002-izmir-fuari-nda-_2389.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!