Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Babil Kuleleri'nde 50 Ay Taksitle Ev

İstanbul Esenyurt'ta Acunkent konutlarını inşa eden Uluhan Grup, aynı semtte ikinci projesi Babil Kuleleri'ni 160 milyon dolar yatırımla hayata geçiriyor.3 Nisan 2011 günü temeli atılacak 12,5 dönüm arsa üzerindeki projede 1.050 konut ve 200 ticari ünite yer alacak. 29 katlı 5 kuleden her birinde sadece tek tip, aynı genişlikte daireler yer

Zaman Gazetesi
Babil Kuleleri'nde 50 Ay Taksitle Ev

İstanbul Esenyurt'ta Acunkent konutlarını inşa eden Uluhan Grup, aynı semtte ikinci projesi Babil Kuleleri'ni 160 milyon dolar yatırımla hayata geçiriyor. 3 Nisan 2011 günü temeli atılacak 12,5 dönüm arsa üzerindeki projede 1.050 konut ve 200 ticari ünite yer alacak. 29 katlı 5 kuleden her birinde sadece tek tip, aynı genişlikte daireler yer alacak. Stüdyo daireler bir kulede, aynı şekilde 1+1, 2+1 ve 3+1 dairelerin her biri ayrı bir kulede toplanacak. Talebe göre en yoğun konut tipi küçük odalı dairelere ayrılacak. Arsa sahipleriyle anlaşması halinde üç hafta sonra Uluhan Grup yine Esenyurt'ta 1.600 konutluk yeni bir proje daha açıklayacak. İnşaatları Uluhan Grup bünyesinde Süleyman Demirhan'ın yönetim kurulu başkanı olduğu Kentyap İnşaat hayata geçirirken, arsayı ise Acunkent Yönetim Kurulu üyesi Helim Kurt temin ediyor. Kentyap, bu arsalar üzerinde kat karşılığı binalar inşa ediyor.

Babil Kuleleri'ni inşa eden Uluhan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Demirhan, ilk projeleri Acunkent'teki dairelerin yarısını yurtdışında yaşayan gurbetçilere sattığını söyledi. Demirhan, Babil Kuleleri konutlarını 50 ay taksitle, banka kredisi ve kefil olmadan satacağını, tapuyu da hemen vereceğini kaydetti. Babil Kuleleri'nde brüt 40 metrekare olan tek odalı, stüdyo tipi daire fiyatları 39.500 liradan başlıyor. En büyük 3+1 130 metrekare dairelerin fiyatı ise 100 bin ile 130 bin lira arasında olacak. Demirhan, binanın konvansiyonel betonarme sistemle, 9 büyüklüğündeki depreme dayanıklı inşa edileceğini söyledi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/babil-kulelerinde-50-ay-taksitle-ev_86564.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!