Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

Balat Sahil Şeridinde Büyük Tehlike!

Balat sahilinde, bisiklet yolunu da içine alan beton alan çöktü. Denize doğru kırılma öyle derin ki çatlaklar arkadaki yeşil alana kadar uzanıyor. Birkaç ay önce burada biri denize düşmüş ve tekne sahipleri tarafından kurtarılmış. Felaket bağıra bağıra geliyor.

yapi.com.tr
Balat Sahil Şeridinde Büyük Tehlike!

Gazete Habertürk'ten Esra Boğazlıyan'ın haberine göre sahil şeridinde, bisiklet yolunu da içine alan beton alan çökmüş durumda. Denize doğru kırılma öyle derin ki arkadaki yeşil alana dek uzanıyor. Yani sahilin tamamen denize gömülmesi an meselesi ama hiçbir yetkili bu manzarayı görmüyori

İBB’den cevap yok

Sahildeki teknelerin çalışanları, “Geçen yazdan beri burası bu halde. Yaklaşık 10 aydır beton alan denize çökmüş durumda. Önce bir koruma bandı vardı fakat kırıldı. Şimdi, vatandaşın sahile girişini engelleyecek herhangi bir önlem yok. Çoluk çocuk buraya gelebilir. Yetkililer ne bekliyor? Betonun tamamıyle yıkılıp çocukların denize düşmesini mi? Birkaç ay önce biri denize düştü, teknelerde bulunanlar sayesinde kurtuldu” diyerek sahile müdahale edilmemesine isyan etti.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi ise sessizliğini koruyarak, bu konudaki sorulara yanıt vermedi.

Çocuklar düştü düşecek

Sahilde balık-ekmek satan esnaf, “Hemen arkada park olduğu için burada çocuklar oynuyor. Çatlakları merak edip bakıyorlar, denize düşmelerinden korkuyoruz. Burası Suriyeli ailelerin de uğrak mekânı. Çoluk çocuk burada geziniyor. Nasıl oluyor da bunca zamandır çöken beton onarılmıyor?” diye isyan etti.

http://www.yapi.com.tr/haberler/balat-sahil-seridinde-buyuk-tehlike_158459.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü Roca Insignia Armatür

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!