Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Barclays: Türkiye’de Ciddi Fırsatlar Var

Uluslararası yatırımcıların Türkiye’ye artan ilgisinin devam edeceğini söyleyen Barclays Capital Yatırım Bankacılığı ve Sermaye Piyasaları Avrupa Bölüm Başkanı John Winter, Türkiye’nin yatırıma değer ülkeler arasında yer aldığını söyledi.

HürriyetARCLAYS Capital Yatırım Bankacılığı ve Sermaye Piyasaları Avrupa Bölüm Başkanı John Winter, Türkiye için ‘yatırıma değer ülkeler arasında’ derken, uluslararası yatırımcıların ilgisinin devam edeceğine inandıklarını söyledi.

2005 ÇOK VAAT EDİCİ:

Barclays Capital ve Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) tarafından düzenlenen ‘İpotek Teminatlı Menkul Kıymetler’ konulu konferansta konuşan John Winter, uluslararası yatırımcıların Türkiye’ye artan ilgisine dikkat çekti. Türkiye’de işgücü maliyetlerinin daha düşük olduğunu, işgücü potansiyelinin inanılmaz boyutta bulunduğunu kaydeden Winter, ’Doğrudan yatırımlar Türkiye’ye geri döndü. Gayrimenkulde ciddi fırsatlar var. Türkiye, en iyi yatırım yapılacak ülkeler arasında gösterildi. 2005 çok vaat edici, reformların devamı Türkiye’ye güveni artıracak’ dedi. Yatırım için Türkiye’de fırsatlar bulunduğunu belirten Winter, Barclays Capital olarak Türkiye’nin başarılı olacağına inandıklarını, Türkiye’de uzun zamandır aktif olarak çalıştıklarını, 2005’te 3 anlaşma gerçekleştirdiklerini kaydetti.

http://www.yapi.com.tr/haberler/barclays-turkiyede-ciddi-firsatlar-var_28639.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!