Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

BASF’ın 18 Ülkedeki Kurumsal İletişimi Arzu Aksoy Bilgen’e Emanet

Dünyanın lider kimya şirketi BASF’in Türkiye, Orta Doğu ve Kuzey Afrika Bölgesi Kurumsal İletişim ve Pazarlama İletişimi Müdürlüğüne Arzu Aksoy Bilgen atandı. 2006 yılından bu yana şirketin 'Tekstil Kimyasaları' biriminde Avrupa, Afrika ve Batı Asya Bölgesi Pazarlama Müdürlüğünü yürüten Bilgen, yeni görevi kapsamında BASF’in ve iştiraklerinin 18

yapi.com.tr
BASF’ın 18 Ülkedeki Kurumsal İletişimi Arzu Aksoy Bilgen’e Emanet

IMG border=0 hspace=5 alt="" vspace=5 align=right src="http://www.yapi.com.tr/Uploads/HaberMedya/2010\sektorel\75634_Arzu_Aksoy_Bilgen.JPG">Dünyanın lider kimya şirketi BASF’in Türkiye, Orta Doğu ve Kuzey Afrika Bölgesi Kurumsal İletişim ve Pazarlama İletişimi Müdürlüğüne Arzu Aksoy Bilgen atandı. 2006 yılından bu yana şirketin 'Tekstil Kimyasaları' biriminde Avrupa, Afrika ve Batı Asya Bölgesi Pazarlama Müdürlüğünü yürüten Bilgen, yeni görevi kapsamında BASF’in ve iştiraklerinin 18 ülkedeki iletişim faaliyetlerinden sorumlu olacak.

BASF, Orta Doğu ve Kuzey Afrika’da bulunan 18 ülkedeki faaliyetlerini merkezi İstanbul’da bulunan Business Center Türkiye, Orta Doğu ve Kuzey Afrika (BCT) oluşumuyla yönetiyor. Öte yandan şirketin Türkiye’de, ana temsilcisi BASF Türk Kimya’nın yanı sıra BASF Yapı Kimyasalları, BASFCoatings ve BASF Poliüretan gibi önemli iştirakleri bulunuyor.

Ege Üniversitesi’nde Ekonomi alanında eğitim alan, sonrasında Dokuz Eylül Üniversitesi’nde İşletme yüksek lisansı yapan Arzu Aksoy Bilgen, iş yaşamına Coca-Cola firmasında Pazarlama Uzmanı olarak başladı. Bilgen, BASF’e katılmadan önce ayrıca 3M şirketinde Pazarlama Müdürü olarak görev aldı. Bir kız çocuk sahibi olan Arzu Aksoy Bilgen, İngilizce biliyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/basfin-18-ulkedeki-kurumsal-iletisimi-arzu-aksoy-bilgene-emanet_75634.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!