Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Başkent Penceresinden Yapı Sektörünün Görünüşü

1988 yılından bu yana düzenlenen ve bölgenin en büyük ticaret platformlarından olan Yapı Fuarı Ankara, 23 – 26 Eylül 2010 tarihleri arasında Altınpark Expo Center Fuar Alanı’nda gerçekleştirildi. Yapı-Endüstri Merkezi (YEM) tarafından bu yıl 23.'sü düzenlenen fuar, 210 katılımcı firma, binlerce ürün çeşidi, 27 bin 556 ziyaretçisiyle yine bölgenin

yapi.com.tr1988 yılından bu yana düzenlenen ve bölgenin en büyük ticaret platformlarından olan Yapı Fuarı Ankara, 23 – 26 Eylül 2010 tarihleri arasında Altınpark Expo Center Fuar Alanı’nda gerçekleştirildi. Yapı-Endüstri Merkezi (YEM) tarafından bu yıl 23.'sü düzenlenen fuar, 210 katılımcı firma, binlerce ürün çeşidi, 27 bin 556 ziyaretçisiyle yine bölgenin en büyük yapı buluşması oldu.

Yapı sektöründeki en son teknoloji, ürün ve hizmetlerin sunulduğu fuarda ziyaretçiler, tek bir çatı altında yer alan 2.000’den fazla ürün segmentindeki ürün ve hizmetleri inceleyerek, katılımcı firmaların üst düzey yetkililerinden görüş ve önerilerini alarak, uygulamada karşılaşılan sorunlar ve çözüm yolları hakkında bilgi edinme fırsatı elde ettiler.

ETİKETLER: kent
http://www.yapi.com.tr/haberler/baskent-penceresinden-yapi-sektorunun-gorunusu_83030.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!