Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Başkente Dev Şehir Otel

Türkiye’nin yeşil yıldızlı oteli Calista Luxury Resort’u inşa ederek turizm sektöründe çevreye duyarlı anlayışın öncülüğünü üstlenen Özdoğan Grubu, bu kez İç Anadolu’nun önemli turizm yatırımlarından birini başkentte yapıyor. Grup, Ankara Söğütözü’nde 14 bin metrekarelik alan üzerinde yapımını sürdürdüğü Şehir Otel Projesi ile bölgenin havasını

Cumhuriyet Gazetesi
Başkente Dev Şehir Otel

Türkiye’nin yeşil yıldızlı oteli Calista Luxury Resort’u inşa ederek turizm sektöründe çevreye duyarlı anlayışın öncülüğünü üstlenen Özdoğan Grubu, bu kez İç Anadolu’nun önemli turizm yatırımlarından birini başkentte yapıyor. Grup, Ankara Söğütözü’nde 14 bin metrekarelik alan üzerinde yapımını sürdürdüğü Şehir Otel Projesi ile bölgenin havasını değiştirmeye hazırlanıyor.

Turizm Bakanı Ertuğrul Günay’ın da ziyaret ederek yapım sürecini izlediği Şehir Otel, şimdiden uluslararası otel zincirlerinin ilgi odağı oldu.

Şehir Otel’in mimarisi Amerikan RMJM Hillier’e ait. İngiliz Solano tarafından iç tasarımı yapılan otelin inşaatını gezerek incelemelerde bulunan Turizm Bakanı, Ankara’nın, bölgenin gelişimine katkı sağlayacak bu tarz özel projelere ihtiyacı olduğunu belirtti.

Özdoğan Grup Yönetim Kurulu Üyesi Ali Özdoğan, “Yatırım ülke ekonomisine ve istihdama büyük katkı sağlayacak. Ekonomide yaşanan güçlüklere karşın aldığımız bu büyük yatırım kararı turizm sektörünün geleceğine olan güvenimizden kaynaklanıyor” dedi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/baskente-dev-sehir-otel_67743.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!