Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Bayer MaterialScience, Poliaspartik Bağlayıcıları Anlatacak

Paintistanbul 2010’un ana sponsorlarından Bayer MaterialScience’ın Doğu Avrupa, Orta Doğu ve Afrika Bölgesi Teknik Pazarlama Yöneticisi Dr. Jörg Schmitz, fuar kapsamında özel bir sunum gerçekleştirecek.

yapi.com.tr
Bayer MaterialScience, Poliaspartik Bağlayıcıları Anlatacak

Bayer’in ileri teknoloji ürünleri birimi Bayer MaterialScience, Boya Sanayicileri Derneği (BOSAD) tarafından 23-26 Eylül 2010 tarihlerinde düzenlenecek olan Boya Sanayi ve Yardımcı Maddeler Kongre ve Fuarı paintistanbul 2010’un ana sponsorluğunu üstlendi. Bayer MaterialScience, etkinlik süresince özellikle yenilikçi poliaspartik bağlayıcılarıyla ilgili bilgi aktaracak. paintistanbul 2010 için Türkiye’ye gelecek olan Bayer MaterialScience’ın Doğu Avrupa, Orta Doğu ve Afrika Bölgesi Teknik Pazarlama Yöneticisi Dr. Jörg Schmitz, 24 Eylül 2010 Cuma günü paintistanbul 2010’un gerçekleştirileceği Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda şirketin yenilikçi poliaspartik bağlayıcılarıyla ilgili bir sunum yapacak.

Korozyona karşı korumada olağanüstü sonuçlar

Poliaspartik bağlayıcı esaslı ürünler özellikle çelik yapıların korozyona karşı korunmasında olağanüstü sonuçlar sağlıyor. Üç kat yerine iki kat uygulama ile gerekli korumayı sağlayan poliaspartik bağlayıcı esaslı boyalar böylece ciddi boyutta ekonomik ve çevresel fayda sunuyor. Üstelik geleneksel üç kat uygulamadaki 24 saat kuruma süresinden çok daha kısa sürede, sadece 6 ile 8 saat arasında kuruyan bu özel boyalar, zamandan ve işçilik maliyetlerinden de tasarruf sağlıyor.

Metale mükemmel şekilde yapışabilen Poliaspartik bağlayıcı esaslı boyalar, büyük çelik konstrüksiyon yapılar ile rüzgâr tribünlerinin kanat ve çelik kulelerinin yanı sıra otomotiv sektöründe ve çeşitli zemin kaplama uygulamalarında da yoğun şekilde kullanılıyor.

Örneğin, Bayer MaterialScience’in Desmophen NH ticari ismiyle kullanıma sunduğu poliaspartik bağlayıcı esaslı son kat uygulaması, Bayer’in dünyanın en büyük “mediawall”una dönüştürdüğü eski yönetim binasının restorasyonunda ve Bundesliga takımlarından Bayer Leverkusen’in stadı BayArena’nın yenilenmesinde büyük başarıyla kullanıldı.  Her iki projede de Desmophen NH ile hem maliyet ve işgücünden hem de zamandan büyük tasarruf sağlandı.

http://www.yapi.com.tr/haberler/bayer-materialscience-poliaspartik-baglayicilari-anlatacak_82591.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!