Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Bayındırlık Bakanlığı’ndan İhaleler

Bayındırlık ve İskan Bakanlığı Yapı İşleri Genel Müdürlüğü, Şanlıurfa Merkez Devlet Hastanesi’nin ikmal inşaatını 7 trilyon, Antalya-Alanya Adalet bin

Ticaret GazetesiBayındırlık ve İskan Bakanlığı Yapı İşleri Genel Müdürlüğü, Şanlıurfa Merkez Devlet Hastanesi’nin ikmal inşaatını 7 trilyon, Antalya-Alanya Adalet binasının inşaatını ise 5.5 trilyon lira bedelle ihaleye çıkardı.

Tahmini bedeli 7 trilyon 165 milyar lira olarak belirlenen 500 yataklı Şanlıurfa Merkez Devlet Hastanesi ikmal inşaatının ihalesi, önseçim ile belli istekliler arasından, “kapalı teklif usulü” ile gerçekleştirilecek.

İstekliler teknik şartnameyi mesai saatleri içinde, Bayındırlık ve İskan Bakanlığı Yapı İşleri Genel Müdürlüğü’nden görebilecekler.

Önseçime başvuracak istekliler, 27 Eylül 2002 tarihinde mesai saati sonuna kadar önseçim dilekçesi ile birlikte müdürlüğe müracaat edecekler.

Bayındırlık ve İskan Bakanlığı’ndan alınmış (A) grubu müteahhitlik karnesine sahip firmaların katılabileceği, ihaleye ortak girişim grupları da katılabilecekler.

İhalede keşif bedelinin asgari yüzde 10’u kadar kullanılmamış nakit kredisi ile yine asgari yüzde 10’u kadar kullanılmamış teminat kredisi şartı aranacak.

Bu arada ihalenin günü ve saati ise ihaleye davet edilecek isteklilerden istenilecek.

Öte yandan Bayındırlık ve İskan Bakanlığı Yapı İşleri Genel Müdürlüğü, Antalya-Alanya Adalet binası ikmal inşaatını, 5 trilyon 500 milyar lira bedelle yaptıracak. Önseçim ilanı yapılarak belli istekliler arasından “kapalı teklif usulü” ile yapılacak olan ihalenin ön seçim tespiti için müracaatı, 27 Eylül 2002 tarihine kadar müdürlüğe yapılacak.

İhalede firmalardan, (B) grubu müteahhitlik karnesine sahip olmaları şartı aranacak.

http://www.yapi.com.tr/haberler/bayindirlik-bakanligindan-ihaleler_1780.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!