Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Baymak, Bayileriyle İstanbul’da Buluştu

Baymak, Türkiye’nin dört bir yanından gelen bayileriyle Tuzla Tepeören fabrikasında bir araya geldi. Baymak’ın bayileriyle görüş alışverişinde bulunduğu ve durum değerlendirmesi yaptığı etkinlikte, bayiler aynı zamanda Avrupa’nın en gelişmiş ve modern üretim tesislerinden birine sahip olan Baymak’ın üretim, planlama, sevkiyat, Ar-Ge gibi

yapi.com.tr
Baymak, Bayileriyle İstanbul’da Buluştu

44 yıllık geçmişi ile kaliteden ödün vermeden üretim yapan Baymak, Türkiye’nin dört bir yanından gelen bayileriyle Tuzla Tepeören fabrikasında bir araya geldi. 

Baymak’ın bayileriyle görüş alışverişinde bulunduğu ve durum değerlendirmesi yaptığı etkinlikte, bayiler aynı zamanda Avrupa’nın en gelişmiş ve modern üretim tesislerinden birine sahip olan Baymak’ın üretim, planlama, sevkiyat, Ar-Ge gibi departmanlarını ve işleyişlerini yakından izleme imkânı buldular.

30 milyon dolarlık Ar-Ge ve Pazarlama yatırımı ile sadece Türkiye'nin değil Avrupa’nın en önemli alternatif enerji kaynakları teknoloji merkezlerinden biri olan Baymak’ın yeni üretim hatlarını inceleyen Baymak bayileri aynı zamanda boyler-emaye kaplama tesislerini ve bugüne kadar yapılan yatırımları yerinde incelediler.

Baymak ürünlerinin yarı mamül hallerini ve test ortamını Baymak ürün müdürlerinden dinleyen Baymak bayileri, Sodex fuarında da yeni ve varolan ürünleri Baymak standında incelediler ve ürünlerle ilgili bilgi aldılar.

Baymak Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Murat Akdoğan, Baymak bayilerinin ziyaretiyle ilgili olarak şunları söyledi:

“30 milyon dolarlık Ar-Ge ve Pazarlama yatırımı ile sadece Türkiye'nin değil Avrupa’nın en önemli alternatif enerji kaynakları teknoloji merkezlerinden biri olan Baymak gücünü bayilerinden almaktadır. Bayilerimizin fabrikamızı ziyaretleriyle tüm üretim süreçlerimizi yakından görerek gücümüzü işin tam kalbinde bizimle paylaşmasından dolayı mutluluk duyuyorum.”

http://www.yapi.com.tr/haberler/baymak-bayileriyle-istanbulda-bulustu_79612.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!