Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Baymak Üretim Tesisleri Japon Araştırmacıları Ağırladı

Haziran 2009’da faaliyete başlayan Güneş Enerji Sistemleri Üretim Hattıyla Avrupa’nın en modern üretim hattını kuran Baymak geçtiğimiz günlerde Japonya Tokyo Üniversitesi’nden profesörlerle Japon Çevre ve Enerji kuruluşunun üst düzey yetkililerinden oluşan bir teknik araştırma heyetini tesislerinde misafir etti.

yapi.com.tr
Baymak Üretim Tesisleri Japon Araştırmacıları Ağırladı

Haziran 2009’da faaliyete başlayan Güneş Enerji Sistemleri Üretim Hattıyla Avrupa’nın en modern üretim hattını kuran Baymak, geçtiğimiz günlerde Japonya Tokyo Üniversitesi’nden profesörlerle Japon Çevre ve Enerji kuruluşunun üst düzey yetkililerinden oluşan bir teknik araştırma heyetini tesislerinde misafir etti.

Yıllık 150 bin adet ( 375 bin m2) üretim kapasitesine sahip 'Baymak Güneş Enerji Sistemleri Üretim Hattı' hakkında teknik bilgi alan ve hattı yakından inceleyen teknik araştırma heyeti, fabrika turu esnasında hem üretim hatlarından, hem de ürünlerin dayanıklılık ve kalitesinden çok memnun kaldıklarını ifade ettiler. Tam otomatik makinelerle üretim yapan 'Baymak Güneş Enerji Sistemleri Üretim Hattı'nın en önemli özelliği, taşıyıcı borular ve selektif plaka arasındaki kaynak işleminin ultrasonic kaynak yöntemi yerine lazer kaynağı ile yapılması.

Avrupa’nın en modern güneş kolektörü, çelik kazan ve emaye boyler üreticisi olma yolunda hızlı adımlarla ilerleyen Baymak, 2011 yılı sonuna kadar cirosunu 500 milyon, ihracatını 150 milyon dolara ve çalışan sayısını da 2 bine, ihracat yaptığı ülkelerin sayısını da 100’e çıkarmayı hedefliyor.

ETİKETLER: firma
http://www.yapi.com.tr/haberler/baymak-uretim-tesisleri-japon-arastirmacilari-agirladi_81651.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!