Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Belediyelerin Projeleri Ödüllendirilecek

Eğlence-etkinlik, park-rekreasyon sektörüyle ilgili ihtisas fuarı olan Atrax, belediyelerin park, bahçe ve rekreasyon alanlarındaki başarılı projelerini ödüllendirecek.

yapı.com.tr
Belediyelerin Projeleri Ödüllendirilecek

Eğlence anlayışının değişmesi, insanların günlük yaşamın yoğun stres ve baskısından uzaklaşarak aileleri ve sevdikleriyle birlikte daha kaliteli zaman geçirmek isteyişleri şehirlerde park ve rekreasyon alanlarının ihtiyacını doğurdu ve arttırdı. Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de belediyeler bu beklenti ve ihtiyacı karşılamaya çalışıyor.

Bununla birlikte tüm dünyada şehirler içerdikleri eğlence, park ve rekreasyon alanları ile farklılaşıp markalaşmaya, şehir sakinlerinin yaşam kalitesini ve refahını arttırırken yurt içi ve yurtdışından aldığı turistik gezilerle turizm geliri elde etmeye hatta isimlerini ön plana taşımaya başlamışlardır. Bu büyük değişimde Türkiye’nin ve çevre ülkelerin tek ihtisas fuarı olarak Eğlence-Etkinlik, Park-Rekreasyon Sektörünü çatısı altında toplayan ATRAX, belediyeleri park - rekreasyon, eğlence – etkinlik alanlarını farklılaştıracak ekipman ve hizmetleri ile buluşturuyor.


3-5 Aralık 2015 tarihleri arasında düzenlenecek olan fuarda; "Atraksiyon ve Rekreasyon Endüstrisi Dev Bir Sektöre Dönüşüyor" başlığı altında da bir panel düzenlenecek. Panel çerçevesinde Eğlence ve Rekreasyon alanlarının önemi, sektörün şu anki durum analizi, geleceği, beklenti ve ihtiyaçları, dünya standartlarına ulaşması için yapılması gerekenler konunun uzmanları tarafından değerlendirilecek.

Fuar kapsamında; Türkiye eğlence ve rekreasyon sektörünün enlerini belirleyen ilk ve tek yarışması “Shining Star Awards 2015 - Eğlence Ödülleri” düzenleniyor. Yarışmada başarılı park, bahçe ve rekreasyon alanları konusunda her geçen gün farklı projelere imza atan belediyeler için “En Başarılı Belediye Parkı” kategorisi ve kültürel miraslarımızı gelecek kuşaklara aktarmakta en etkili kuruluşlardan; müzelere yönelik de “En Başarılı Müze ve Ören Yeri” kategorisi yer alıyor. Ayrıca “En Başarılı Festival” başlığı altında il, ilçe ve Belediyelerin bölgesel çalışmalarına göre de ilgili kurumlar Shining Star Awards 2015”e başvuruda bulunabilecekler.

http://www.yapi.com.tr/haberler/belediyelerin-projeleri-odullendirilecek_133965.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!