Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Belinka Aquavita Bakım Sütü, Ahşap Doğramaların Ömrünü Uzatıyor

Doğramalarınız, alışılageldik sentetik ürünler yerine su bazlı akrilik ürünlerle boyanmış veya verniklenmiş olsa bile, bakımları yapılmadığı taktirde sudan kolaylıkla etkilenebiliyor. Minimar tarafından ithal edilen Belinka Aquavita bakım sütü, doğramalarda hava koşullarından dolayı oluşan mikro çatlakları ve gözenekleri kapatarak suyun doğramaya

yapi.com.tr
Belinka Aquavita Bakım Sütü, Ahşap Doğramaların Ömrünü Uzatıyor

vimizin dış etkenlerle sürekli temas halinde olan ahşap kapı, pencere ve pergoleleri tercihen su bazlı akrilik ürünlerle koruma altına alınmalıdır. Su bazlı ürünler, esnek filmler oluşturmaları nedeniyle ahşapla birlikte boyut değiştirebilirler. Ayrıca son kat filminde gözle görünen çatlaklar ve pul pul dökülmeler olmaz. Ancak başta UV ışınları olmak üzere atmosferik etkenlere bağlı olarak yine de kılcal çatlamalar ve mikro gözenekler oluşabilir. Bu da tabii ki ahşaba zarar verir ve ömrünü kısaltır. Belinka firması tarafından özel olarak geliştirilen Aquavita ahşap doğrama bakım sütü ile bunun önünü almak mümkün. Belinka’nın Türkiye temsilciliğini üstlenen Minimar tarafından ithal edilen Aquavita bakım sütü, doğramalarınızda zamanla oluşan mikro çatlakları ve gözenekleri kapatarak suyun ahşaba sızmasını engeller ve doğramalarınızın ömrünü uzatır. Belinka Aquavita bakım sütü, yumuşak bir bez yardımıyla doğramaya kolayca ve hızlıca uygulanabiliyor ve yalnızca 30 dakikada kuruyor.

Su bazlı akrilik ürünlerle korunan doğramaların yüzeylerinde güneş kaynaklı UV radyasyon, rüzgar, toz ve fiziksel zorlama nedeniyle mikro çatlaklar ve gözenekler oluşur. Suyun ve nemin ahşaba sızmasını kolaylaştıran bu tip sorunların yılda 1-2 kez bakım yapılarak giderilmesi gerekir. Aksi taktirde sızacak su nedeniyle ahşap hızla çürümeye başlar. Minimar tarafından ithal edilen Belinka Aquavita bakım sütü, içeriğindeki akrilik reçineyle, yüzeylerde zamanla oluşan bu gözenek ve çatlakları gidererek doğramanıza hayat verir. Belinka Aquavita bakım sütü aynı zamanda vernik ve boyaların da ömrünü uzatıyor.

ISO 9001 ile ISO 14001 belgelerine sahip olan Belinka, dünyada ahşap dostları tarafından yoğun biçimde tercih edilen bir marka olarak öne çıkıyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/belinka-aquavita-bakim-sutu-ahsap-dogramalarin-omrunu-uzatiyor_56893.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!