Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

Bien, Tesisat Ustalarına Yönelik Seminerler Düzenlemeye Başladı

Islak zeminlere yönelik ürünler de üreten Bien, seramik ustalarına yönelik eğitimlerin ardından, tesisat ustalarına yönelik eğitim seminerleri de organize etmeye başladı. Tesisat ustalarına yönelik ilk seminer Ankara’da gerçekleşti.

yapi.com.tr
Bien, Tesisat Ustalarına Yönelik Seminerler Düzenlemeye Başladı

Bien Banyo A.Ş. ustalarını yeni ürünler ve uygulamalar konusunda eğitmek amacıyla eğitim seminerleri düzenlemeye başladı. İş kalitesini ve müşteri memnuniyetini artırmayı hedefleyen Bien Banyo A.Ş., tesisat ustalarına yönelik bu seminerler aracılığıyla ustalarla iletişim kurma olanağı da sağlıyor.

İlk eğitim semineri 10 Ekim’de Ankara Anemon Otel’de yapıldı. Seminerin açılışında Bien Banyo A.Ş. Pazarlama Müdürü Cem Güvengiriş, Bien Banyo A.Ş.’yi tanıtan bir sunum yaptı. Sunumu gerçekleştiren Güvengiriş; "Ürünlerimizi ne kadar iyi anlatıp, tanıtırsak işçilik kalitesi o oranda yükseliyor ve hata riski azalıyor. Bu sebeple bu tür eğitimlerin faydalı olduğunu düşünüyorum" diye konuştu.

Tanıtım sunumunun ardından Armatür Ürün Müdürü Serdar Burduroğlu, ürün gamında bulunan armatür ve tamamlayıcı ürünler hakkında bilgiler verdi. Daha sonra Seramik Sağlık Gereçleri Ürün Müdürü Aldonat Sunar, Bien’in seramik sağlık gereçlerini kapsayan ürünler hakkında ustaları bilgilendirdi.

Bu eğitimlerle, tesisat ustaları Bien ürünleri hakkında detaylı bilgiye sahip olurken, ürün montajları ile ilgili pratik bilgiler de aldılar. Ürünler, ürün özellikleri ve uygulamalar hakkında detaylı bilgiler içeren eğitim programında ustalar sorularına yanıt bularak, isteklerini ve önerilerini aktardılar.

http://www.yapi.com.tr/haberler/bien-tesisat-ustalarina-yonelik-seminerler-duzenlemeye-basladi_175544.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!