Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Bien Yüzlerce Ustaya Eğitim Verdi

Bien, sektörün gelişimine katkı sağlamak için tesisat ustalarıyla buluşmaya devam ediyor. Ocak ayında Nevşehir, Ankara, Kocaeli ve Bursa’daki 300 tesisat ustasıyla bir araya gelen Bien, gerçekleşen eğitimlerde ustaları gömme rezervuarlardan kontrol panellerine kadar merak edilen birçok konuda bilgilendirdi.

yapi.com.tr
Bien Yüzlerce Ustaya Eğitim Verdi

Hayatı kolaylaştıran fikirleri yaratıcı tasarımlarla buluşturan Bien, birbirinden estetik, özgün, kaliteli ve fonksiyonel ürünlerini tüketicilere sunarken sektörün en önemli yapıtaşlarından biri olan ustalara olan desteğini sürdürüyor. Bien, ustaların bilgilerini tazelemesi, kendini geliştirmesi ve sektördeki gelişmelerden haberdar olması için farklı illerde eğitimler düzenliyor. Ocak ayında Nevşehir, Ankara, Kocaeli ve Bursa’da ustalarla bir araya gelen Bien, 300 tesisat ustasına eğitim düzenledi. Ustaların mesleki bilgi ve becerilerini artırmak amacıyla gerçekleştirilen eğitimlerde, Bien Banyo Grubu Pazarlama Müdürü Cem Güvengiriş, Bien’in çalışmalarına dair bilgiler verdi. Bien uzmanları, özellikle gömme rezervuarların teknik detayları ve Bien’in yeni inovasyonlarına dair detayları ustalara aktardı.

Ustalarla bilgi birikimimizi paylaşıyoruz
Bien Banyo Grubu Pazarlama Müdürü Cem Güvengiriş, “Ürünün kaliteli, şık ve fonksiyonel olması kadar uygulamayı yapan ustanın deneyimi ve bilgi birikimi de bu süreçte büyük önem taşıyor. Bu nedenle ustaların kendini geliştirmesi, güncel bilgiler edinerek ürünleri yakından tanıması oldukça önemli. Biz de Bien olarak düzenlediğimiz eğitimlerle ustalarla bilgi birikimimizi paylaşarak, ustalarımızın bilgilerini tazelemeyi, onları sektördeki gelişmelerden haberdar etmeyi hedefliyoruz. Ocak ayında 4 ilde 300 ustayla buluştuk. Yıl boyunca yeni eğitimlerimizle farklı illerde ustalarımızla buluşmaya devam edeceğiz” dedi.

 

*

Bien Hakkında

Türkiye ve dünyada yapı sektörünün önemli oyuncuları arasında yer alan Bien, tasarımdaki öncü kimliğiyle de dikkat çekmektedir. Ürün yelpazesinde ıslak mekanlara yönelik ürünler, seramik sağlık gereçleri, armatürler, gömme rezervuar, banyo mobilyası ve banyo aksesuarları yer alan Bien, üretimini Bilecik ve Bozüyük’teki fabrikalarında yapmaktadır. Yeni yatırımlarla 1 milyon adet/yıl seramik sağlık gereçleri üretim kapasitesi, armatür üretim tesisi ve tamamlayıcı ürünler üretim tesislerini faaliyete geçiren Bien, yılda 51 milyon m2’nin üzerinde üretim kapasitesine sahiptir. Bien, yurt içinde 100’ü aşkın yetkili satıcısı, 3.500’ü aşkın satış noktasında tüketicilerle buluşmaktadır. 6 kıtada 95’i aşkın ülkeye ihracat yapan Bien, tüm üretimini TS EN 14411 ve TSE YILDIZ/ÇİFT YILDIZ belgelendirmesi ile Türk standartlarına uygun olarak üretmektedir. Entegre Yönetim Sistemi’ni kurarak ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, ISO 45001 ve ISO 27001:2013 sertifikalarını alan Bien, aynı zamanda gümrük işlemlerinin kolaylaştırılması yönetmeliği kapsamında ’Yetkilendirilmiş Yükümlü Statüsü’’ (Authorised Economic Operator) sertifikasını almaya da hak kazanmıştır.

http://www.yapi.com.tr/haberler/bien-yuzlerce-ustaya-egitim-verdi_201650.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!