Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Bienal, Sanatçı Dosyalarını Bekliyor

10. Uluslararası İstanbul Bienali, arşivde yer almak ve sergi küratörü Hou Hanru’yu bilgilendirmek isteyen sanatçıların dosyalarını bekliyor.

NTV
Bienal, Sanatçı Dosyalarını Bekliyor

b>10. Uluslararası İstanbul Bienali, arşivde yer almak ve sergi küratörü Hou Hanru’yu bilgilendirmek isteyen sanatçıların dosyalarını bekliyor.

İstanbul Kültür Sanat Vakfı tarafından gelecek yıl 15 Eylül - 4 Kasım 2007 tarihleri arasında düzenlenecek olan 10. Uluslararası İstanbul Bienali’ne sanatçı katılımı, küratör Hou Hanru’nun sorumluluğunda gerçekleşecek. Hanru bu amaçla hem Türkiye’de, hem de yurtdışında çalışmalarını sürdürüyor.

Sanatçılar, Uluslararası İstanbul Bienali sanatçı arşivinde yer almak ve sergi küratörü Hou Hanru’yu bilgilendirmek için, tanıtım dosyalarını Uluslararası İstanbul Bienali, İstanbul Kültür Sanat Vakfı, İstiklal Caddesi No: 146, Beyoğlu 34435 İstanbul adresine ulaştırabilir.

Tanıtım dosyası ile ilgili herhangi bir format bulunmamakta. Arzu eden sanatçıların, çalışmalarından örnekler içeren fotokopi, dia, DVD, katalog, vb. malzemelerden oluşan dosyalarını 2007 Ocak ayına kadar kadar İstanbul Bienali’ne ulaştırmaları gerekiyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/bienal-sanatci-dosyalarini-bekliyor_47102.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü Çuhadaroğlu S 50 Sistemi

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!