Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Bonus XPS Platin Ürünleri İstanbul Havalimanı'nda Tercih Edildi

Isı, su, ses ve yangın yalıtımı konularında çalışmalarını sürdüren Bonus Yalıtım, temelden çatıya yalıtım ihtiyacını çözdüğü İstanbul Havalimanı’nın şimdi hangarlarını da koruyacak.

yapi.com.tr
Bonus XPS Platin Ürünleri İstanbul Havalimanı'nda Tercih Edildi

Bugüne kadar temel yalıtımlarından, kritik detay çözümlerine İstanbul Havalimanı’nın yalıtım ihtiyacını Bonus Taş Yünü ve Bonus Membran ile karşılayan Bonus Yalıtım, Bonus XPS ürünleri ile de İstanbul Havalimanı’na yalıtım desteği vermeyi sürdürüyor. İstanbul Havalimanı uçak hangarlarının inşasında ısı yalıtımı ve yüksek basma dayanımı özelliği ile Bonus XPS Platin grubu ürünler kullanılıyor.

Bonus XPS Platin 700 kPa ürün grubu, kullanım ömrü boyunca eşsiz dayanımı ve yüksek performansı garanti ediyor. Son teknolojiye sahip üretim tesisinde yıllardır sürdürülen kaliteli üretim prensibinin gücü ile Bonus XPS, Türkiye’de 700 kPa basma dayanımına sahip XPS üreten, yerli ilk ve tek Türk markası. Bonus XPS Platin 700 kPa çok yüksek basınca (yaklaşık 72 ton/m2) dayanıklı, nemi çekmeyen, dona karşı dayanıklı, bozulmayan ve yıllar boyu ilk günkü performansını koruyan yapısı ile ideal ısı yalıtımı ve dayanım sağlıyor.