Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Borusan Boru Başarılı Bayilerini Küba' ya Götürüyor

Türkiye çelik boru sektörünün lider firması Borusan Boru tarafından düzenlenen '2003 Yılı Bayi Performans Yarışması' sonuçlandı. Üç ayrı kategoride

Borusan Borub>Türkiye çelik boru sektörünün lider firması Borusan Boru tarafından düzenlenen '2003 Yılı Bayi Performans Yarışması' sonuçlandı. Üç ayrı kategoride değerlendirilen bayilerden ilk beşe giren on ikisi 1 hafta sürecek Küba tatili ile ödüllendirildi.

Bayilerine iş ortağı olarak stratejik önem veren ve onları iç müşterisi gibi gören Borusan Boru, 2003 yılında gösterdikleri başarılı performanstan dolayı bayilerini ödüllendirdi. 2003 yılı boyunca bayiler tarafından büyük bir ilgiyle takip edilen ve son aylarda heyecanı gittikçe artan yarışma, "En Yüksek Ciro", "En İyi Ödeme Performansı" ve "En Yüksek Verimlilik" olmak üzere 3 kategoride düzenlendi.

Borusan Boru'nun 78 bayisinin katıldığı yarışma sonucuna göre 3 kategoride ilk beşe giren oniki bayi muhteşem bir Küba tatili kazandı. 6 gece 7 gün sürecek olan gezi Mart ayının sonunda gerçekleşecek. Yarışmada ikinci beşe giren on bayi ise her türlü ofis ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri 1 milyar TL'lik hediye çekleri ile ödüllendirildi.

Borusan Boru Satış ve Pazarlama'dan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Tijen Çıdam tüm bayilerin de katkısıyla başarılı bir 2003 yılı geçirdiklerini belirterek sözlerini şöyle sürdürdü:

"Bayilerimiz bizim için çok önemli, hepsi bizim birer iş ortağımız. 2003 yılında onlar da bizimle birlikte çok çalıştı ve çok yoruldu. Biz de en başarılı bayilerimizi güzel bir geziyle ödüllendirmek istedik ve böyle bir yarışma düzenlemeye karar verdik. Yarışmada ipi göğüsleyerek ödül kazanan tüm bayilerimizi yürekten kutluyor ve 2004 yılında hep birlikte yeni başarılara imza atmayı diliyorum."

http://www.yapi.com.tr/haberler/borusan-boru-basarili-bayilerini-kuba-ya-goturuyor_9737.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!