Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Borusan: Hedef Her İşte Önde Olmak

Borusan Holding 60. kuruluş yıldönümünü kutluyor. Borusan Holding Başkanı Ahmet Kocabıyık, 4 bine yakın çalışanlarıyla hedeflerinin grup olarak gir

NTV-MSNBCb>Borusan Holding 60. kuruluş yıldönümünü kutluyor. Borusan Holding Başkanı Ahmet Kocabıyık, 4 bine yakın çalışanlarıyla hedeflerinin grup olarak girilen her işte bir adım önde olmak olduğunu kaydetti.

Türkiye’nin önde gelen gruplarından Borusan, 4 bin çalışanı ile birlikte 60’ıncı kuruluş yıldönümünü kutluyor. 2007 yılında 2 milyar dolar ciro hedefleyen Borusan, son on yıl içerisinde cirosunu üç kat artırdı.

Topluluğun 60’ıncı kuruluş yıldönümü vesilesi ile bir açıklama yapan Borusan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Kocabıyık, “faaliyet gösterdikleri tüm sektörlerde standart belirlemeyi ve yaptıkları her işte en iyi olmayı hedeflediklerine” dikkat çekerek, “Borusan’ın bu hedeflerine ulaştığını ve çıtayı her yıl biraz daha yükselttiğini memnuniyetle gözlediğini belirtti.
“Bulundukları her sektörde müşterilerine dünya standartlarında ürün ve hizmetler sağlayarak, her zaman rakiplerinden bir adım önde olmayı benimseyen bir yaklaşım içinde olduklarını” ifade eden Kocabıyık, “hedeflerinin 2007 yılına kadar topluluk cirosunu 2 milyar dolara yükseltmek olduğunu” söyledi. Ahmet Kocabıyık Borusan Holding Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini 2001 yılında topluluğun Kurucu Başkanı Asım Kocabıyık’tan devralmıştı.

GRUP ÇELİKLE BAŞLADI
Borusan Grubu 4.000 çalışanı ile çelik, distribütörlük, lojistik ve telekomünikasyon alanlarında faaliyet gösteren ve bir çoğu kendi alanında öncü konumunda bulunan toplam 22 şirket ile hizmet veriyor. 1944 yılında Türkiye’nin sanayii duayenlerinden Asım Kocabıyık ve babası Ahmet Kocabıyık tarafından demir ticareti yapmak amacı ile kurulan İstikbal Ticaret T.A.Ş. ile başlayan Borusan’ın 60 yıllık gelişim serüveni, bugün 1 milyar Amerikan Dolar’ını aşkın cirosu ile Türkiye’nin en güçlü ve saygın ekonomi kuruluşlarından biri olarak sürüyor. Borusan, 60 yıldır yarattığı değerler ve Türk ekonomisine yaptığı katkılarla iş dünyasının örnek kuruluşlarından biri oldu.
Borusan, iş süreçlerinde hataları azaltıp verimliliğini artırırken uyguladığı 6 Sigma gibi modern yöntemlerle Türk ekonomi kuruluşlarına öncülük yapıyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/borusan-hedef-her-iste-onde-olmak_11697.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!