Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Bosch Isı Sistemleri Bayileriyle Manisa'da Buluştu

Bosch Isı Sistemleri, Mayıs – Temmuz 2009 döneminde yoğuşmalı ve konvansiyonel kombi üretiminin yapıldığı Manisa tesislerinde düzenlediği toplantıda bayileri ile bir araya geldi. "Bosch Kaskad Sistem Uygulamaları ve Hesaplamaları" konulu seminerin ardından fabrika gezisi gerçekleştirildi. Bosch Isı Sistemleri’nin Manisa fabrikasında düzenlediği

yapi.com.tr
Bosch Isı Sistemleri Bayileriyle Manisa'da Buluştu

Bosch Isı Sistemleri, Mayıs – Temmuz 2009 döneminde yoğuşmalı ve konvansiyonel kombi üretiminin yapıldığı Manisa tesislerinde düzenlediği toplantıda bayileri ile bir araya geldi. "Bosch Kaskad Sistem Uygulamaları ve Hesaplamaları" konulu seminerin ardından fabrika gezisi gerçekleştirildi.

Bosch Isı Sistemleri’nin Manisa fabrikasında düzenlediği toplantıya, 9 farklı grup ile toplam 200 kişi katıldı. Bosch Isı Sistemleri yetkilileri gerçekleştirilen eğitimde, bayilerin yetkinliğini artırmak ve sektördeki gelişmeleri değerlendirmek amacıyla pazarın ihtiyaçlarına ve geleceğine yönelik görüşlerini davetlilerle paylaştı.

Eğitimde; kaskad sistem seçiminden önce yapılması gereken ısı ihtiyacının belirlenmesi, boru çapının ve pompanın seçilmesi, denge kabı ve genleşme tankı kapasitesinin hesaplanması, kullanım suyu ihtiyacının hesaplanması ile ilgili bilgiler tazelendi. En uygun boylerin seçilmesi, tesisat elemanlarının görevleri ve montaj şekilleri, Bosch kaskad sistemin avantajları, sistem seçiminde dikkat edilmesi gereken noktalar da üzerinde durulan önemli başlıklar arasında yer aldı.

Eğitimde ayrıca kaskad sistemlerin seçilmesi işlemini kolaylaştıracak, "Kaskad Seçim Tabloları"nın kullanımı örneklerle anlatıldı.

Bayilerin büyük bir ilgi gösterdiği eğitim toplantısı sonrası firma yetkilileri ve Bosch Isı Sistemleri bayieri, İzmir Kordon’da düzenlenen akşam yemeğinde de görüş ve düşüncelerini paylaşma fırsatı buldular.

http://www.yapi.com.tr/haberler/bosch-isi-sistemleri-bayileriyle-manisada-bulustu_71052.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!