Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Bosch Isıtma Ürünleri 'Bosch Thermoteknik' Oldu

Bosch’un, küresel düzeyde ısıtma teknolojileri alanında faaliyet gösteren şirketi BBT Thermoteknik GmBH, 1 Ocak 2008 itibarı ile resmi unvanını Bosch Thermoteknik GmBH olarak değiştirdi.

yapi.com.tr
Bosch Isıtma Ürünleri 'Bosch Thermoteknik' Oldu

eknoloji ve hizmetler alanında dünyanın önde gelen tedarikçilerinden olan Bosch’un, küresel düzeyde ısıtma teknolojileri alanında faaliyet gösteren şirketi BBT Thermoteknik GmBH, 1 Ocak 2008 itibarı ile resmi unvanını Bosch Thermoteknik GmBH olarak değiştirdi.

Yapılan değişiklikle şirketin, Bosch markasının gücünden etkin bir şekilde yararlanması, pazardaki pozisyonunu daha da güçlendirme imkanı bulması, ısıtma sistemleri ve sıcak su uygulamaları konusunda kendisini Avrupa’nın öncü tedarikçisi olarak tanıtabileceği bir platform sağlanması amaçlanıyor. Şirket bünyesinde yer alan Buderus, Junkers ve Nefit gibi diğer markalar, faaliyetlerine aynen devam edecek.

Küresel düzeyde yapılan değişikliğe paralel olarak, Bosch Thermotechnik GmbH’ı Türkiye’de temsil eden iki firmadan biri olan ve Manisa’da faaliyet gösteren Bosch Isıtma Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin unvanı da Bosch Termoteknik Sanayi ve Ticaret A.Ş. olarak değişti.

Bosch Termoteknik Sanyi ve Ticaret A.Ş.

Bosch Termoteknik Sanayi ve Ticaret A.Ş., 1992 yılından bu yana, Manisa’da bulunan 109 bin m² toplam alana sahip fabrikasında, hem sıcak su hem de ısınma ihtiyacını karşılayan gazlı kombi cihazları, gazlı şofbenler ve komponentler üretiyor. Bosch Termoteknik’in önümüzdeki senelerdeki stratejik hedefleri arasında, yoğuşmalı teknoloji, güneş enerjisi ile çalışan ürünler gibi enerji tasarrufu sağlayan teknolojilere odaklanmak yer alıyor. Üretiminin %80’ini, Avrupa’ ya ve dünyanın geri kalan ülkelerine ihraç eden Bosch Termoteknik; Avrupa’nın yanı sıra Azerbaycan, Ürdün, İsrail, Gürcistan ve İran’a da ihracat gerçekleştiriyor.

ETİKETLER: yeşil
http://www.yapi.com.tr/haberler/bosch-isitma-urunleri-bosch-thermoteknik-oldu_59007.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!