Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

Bosch Termoteknik, ISH Fuarı'ndaydı

Proje işindeki müşterilerin reaksiyon süreleri, esneklik ve planlama desteği için yüksek beklentilerine çözüm olarak Bosch Termoteknik akıllı dijital çözümlerini ISH fuarında tanıttı.

yapi.com.tr
Bosch Termoteknik, ISH Fuarı'ndaydı

ISH fuarında Bosch, saatte 300 ila 5.200 kilogram buhar aralığında mevcut olan yeni CSB Universal buhar kazanını (kompakt buhar kazanı) sergiledi. CSB buhar kazanı, Bosch fuarında, düşük NOx'li brülörlü tam bir kazan sistemi, atık ısı geri kazanımı için modüller ve kazan üzerine monte edilmiş kompakt buhar kontrolü CSC olarak sunuldu. Kazan, yüzde 95'ten daha yüksek bir verim elde ederek, sürdürülebilir şekilde düşük emisyon ile birlikte, yenilikçi tasarımı, servis ve bakım işleri için kolay erişim sağlıyor.

Akıllı çözümlerinden biri olan; projeye özel 3B verilerin ve P&I diyagramlarının otomatik olarak hazırlayan ve projelerin başlangıç aşamalarında daha kesin hesaplamalar yapmalarını ve daha sonra oluşabilecek hesaplama farklarını ortadan kaldırarak planlamacıların hayatını kolaylaştırmayı hedefliyor.

Fuarda Bosch, buhar kazanı sistemleri için yeni bir planlama kılavuzunu interaktif bir dijital versiyon olarak da başlattığını duyurdu. Karmaşık proses ısı sistemlerinin planlanmasını kolaylaştırılıyor. Programlanmış hesaplama araçları, kontrol listeleri ve pratik hata önleme bilgileri ile yeni etkileşimli dijital program standart bir planlama el kitabından çok daha fazlasını sunuyor. Bosch Endüstriyel Sistemler Pazarlama Yöneticisi Daniel Gosse, “Bu program, hem yeni başlayan planlamacıların çalışmalarını kolaylaştırır hem de deneyimli planlamacılar için verimli bir çalışma aracıdır” diye vurguluyor.

Üretim kesintilerinin önlenmesi ve enerji maliyetlerinin en aza indirilmesi, işletmeler ve endüstriler için en önemli faktörlerdir. Bosch Enerji ve Bina Çözümleri'nin enerji yönetimi çözümleri, enerji üretimi, dağıtımı ve tüm üretim hatları dahil olmak üzere genel optimizasyonlara olanak sağlıyor. Fuar standındaki Enerji Platformu programı ile Bosch üretim sahalarının canlı görüntüsünü sundu. Enerji ve kaynak verimliliğini arttırmak için kaydedilen enerji ve işlem verileri önemli rakamlara dönüştürülüyor.

Endüstriyel kazanlar için özel olarak tasarlanmış yapay zeka ile, dijital verimlilik asistanı MEC Optimize; tahmini bakım özellikleri, işletim verilerini izleyip raporlayarak fark yaratıyor. Ek olarak, akıllı algoritmalar sayesinde verileri yorumlar ve kullanıcıları olası duruş süresi riskleri hakkında önceden bilgilendirir. Bireysel olarak belirlenen bilgiler ve önerilen eylemlerle, sistem operatörlerine sistem verimliliklerini en üst düzeye çıkarma ve enerji maliyetlerini en aza indirme konusunda destek oluyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/bosch-termoteknik-ish-fuarindaydi_171527.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!