Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Bosch Termoteknik Teknik Fabrika Müdürlüğü İrfan Bayrak'ın

1994 yılından bu yana Bursa’da çalışan ve bu süreçte çeşitli yönetim kademelerinde görev yapan Irfan Bayrak, Bosch Grubu’ndaki çalışmalarına yeni bir görev ile devam ediyor. Bayrak, bundan böyle Bosch Grubu’na katkılarını, Manisa’da faaliyet gösteren Bosch Termoteknik San. ve Tic. A.Ş.’de Teknik Fabrika Müdürü olarak sürdürecek.

yapi.com.tr
Bosch Termoteknik Teknik Fabrika Müdürlüğü İrfan Bayrak'ın

1994 yılından bu yana Bursa’da çalışan ve bu süreçte çeşitli yönetim kademelerinde görev yapan Irfan Bayrak, Bosch Grubu’ndaki çalışmalarına yeni bir görev ile devam ediyor. Bayrak bundan böyle Bosch Grubu’na katkılarını, Manisa’da faaliyet gösteren Bosch Termoteknik San. ve Tic. A.Ş.’de Teknik Fabrika Müdürü olarak sürdürecek.

1964 Malatya doğumlu İrfan Bayrak, ilk iş deneyimine 1980 yılında Bosch-Feuerbach'da stajyer olarak başladı. Yönetici yetiştirme programlarına katılan, Teknik Eğitmenlik ve İşletme Yönetimi Eğitimi alan Bayrak, 1994 Yılında Bursa’da faaliyet gösteren Bosch Dizel Fabrikası’nda Ekip Çalışmaları  ve Sürekli İyileştirme (KAIZEN)  Koordinatörü olarak profesyonel iş hayatına devam etti. Yenilikçi ve başarılı çok sayıda değişim projesine imza atan İrfan Bayrak, 1995'den itibaren ilk Toplam Kalite Ekibi’nde yer aldı. Bayrak daha sonra sırasıyla Pompa Element, Enjektör Memesi ve Common rail Enjektör üretimlerinde yöneticilik yaptı. Bosch Bursa’ya iki defa Avrupa Mükemmellik Ödülünü kazandıran İş mükemmelliği çalışmalarında aktif yer alan İrfan Bayrak, evli ve iki çocuk babası.

http://www.yapi.com.tr/haberler/bosch-termoteknik-teknik-fabrika-mudurlugu-irfan-bayrakin_71625.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!