Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Bosch Termoteknik’den M.Selman Tarmur’a Yeni Görev

2007 yılında Bosch Grubu’na katılan Isısan Isıtma ve Klima San. A.Ş’nin Genel Müdürü M. Selman Tarmur, 2009 yılı itibari ile mevcut görevine ek olarak Bosch Termoteknik Ortadoğu satışlarından sorumlu oldu.

yapi.com.tr
Bosch Termoteknik’den M.Selman Tarmur’a Yeni Görev

2007 yılında Bosch Grubu’na katılan Isısan Isıtma ve Klima San. A.Ş’nin Genel Müdürü M. Selman Tarmur, 2009 yılı itibari ile mevcut görevine ek olarak Bosch Termoteknik Ortadoğu satışlarından sorumlu oldu. Bosch Termoteknik, yeniden yapılanarak Türkiye’deki çalışma sahasını genişlettiği Ortadoğu, Kafkaslar ve Körfez ülkelerinde önümüzdeki dönemde Selman Tarmur ile güçlenecek.

2007 yılından bu yana Isısan Isıtma ve Klima San. A.Ş. Genel Müdürü olarak görev yapmakta olan Selman Tarmur, Bosch Termoteknik’deki yeni yapılanmaya paralel olarak Bosch Termoteknik Ortadoğu satışlarından sorumlu oldu. Bosch Grubu’nun termoteknoloji iş kolu 2009 yılı başında Türkiye’deki çalışma sahasını tüm Ortadoğu, Kafkaslar ve Körfez ülkelerini kapsayacak şekilde genişletmişti.

1970 yılında İstanbul’da doğan Tarmur, 1993 yılında İTÜ Makine Fakültesi’nden Makine Mühendisi olarak mezun oldu, akabinde 1995 yılında Marmara Üniversitesi Çağdaş İşletmecilik Programı’nı tamamladı.

Üniversiteden mezun olduğu 1994 yılından bu yana Isısan’da çalışan Tarmur, 2007 yılında Isısan’ın Bosch Grubu Termoteknoloji İş Kolu bünyesine katılmasıyla şirketin Genel Müdürlüğü görevini üstlendi.

Evli, iki çocuk babası olan Selman Tarmur, İngilizce ve Almanca biliyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/bosch-termoteknikden-m-selman-tarmura-yeni-gorev_66694.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!