Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Bosch, Vivaqua Su Arıtma Cihazı ile Su Sergisi’nde

Bosch Ev Aletleri, Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) ve Coca-Cola tarafından yürütülen 'Her Damla Değer Katar' projesi çerçevesinde Türkiye’ye getirilen Su Sergisi’nde yeni su arıtma cihazı Vivaqua’yı tanıtıyor. Suyun yaşama kattığı değeri anlatan ve yarattığı mucizelerin keşfedilmesine olanak tanıyan Su Sergisi’ne katılan Bosch,

yapi.com.tr
Bosch, Vivaqua Su Arıtma Cihazı ile Su Sergisi’nde

Bosch Ev Aletleri, Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) ve Coca-Cola tarafından yürütülen 'Her Damla Değer Katar' projesi çerçevesinde Türkiye’ye getirilen Su Sergisi’nde yeni su arıtma cihazı Vivaqua’yı tanıtıyor. Suyun yaşama kattığı değeri anlatan ve yarattığı mucizelerin keşfedilmesine olanak tanıyan Su Sergisi’ne katılan Bosch, Vivaqua ile suyun sürdürülebilir kullanımı ve geri dönüşümü konusunda farkındalık ve bilinç yaratmayı amaçlıyor.

Dünya Su Forumu’nun resmi yan etkinliği olarak 4 Mart’ta açılan, 14 Haziran’a kadar İTÜ Maslak Kampüsü Doğa Tarihi ve Bilim Müzesi’nde ziyaret edilebilecek ve yaklaşık 2 bin 400 metrekarelik alanda, 10 farklı bölümden oluşan Su Sergisi, 3 Kasım 2007- 26 Mayıs 2008 tarihleri arasında New York’taki Amerikan Doğa Tarihi Müzesi’nde (AMNH), ardından da Singapur’da sergilendi ve on binlerce ziyaretçiye ev sahipliği yaparak büyük yankı uyandırdı.

Suyun mucizeleri Su Sergisi’nde

En önemli hayat kaynağı olan suyun korunması için farkındalık yaratma amacı ile yola çıkan Su Sergisi’nde yer alan interaktif uygulamalar ve kurgular, 7’den 70’e herkesin suyun özelliklerini ve mucizelerini keşfetmesine yardımcı oluyor. Su Sergisi’nde gezegenimizin başlıca yaşam kaynağı olan su, 7’den 70’e herkesin ilgisini çekecek etkileşimli kurgu içinde tüm boyutlarıyla inceleniyor. Sergide yer alan birebir boyutlardaki kutup ayısı ve penguenler ile baraj simülasyonu ve suyla hayat bulan canlı örnekleri özellikle çocukların ilgisini çekiyor. Kültür Bakanlığı tarafından desteklenen ve Milli Eğitim Bakanlığı tarafından da tüm öğrencilere tavsiye edilen Su Sergisi, suyun gezegeni nasıl şekillendirdiğini, gezegenimiz üzerine nasıl yayıldığını, suyun yarattığı kültürü ve su canlılarını örnekleriyle anlatıyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/bosch-vivaqua-su-aritma-cihazi-ile-su-sergisinde_68748.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!