Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Bosphorus City’nin Anaokulu Bahçeşehir Kolejleri'nin

Sinpaş GYO, İstanbul Boğazı’nı ve Boğaz semtlerindeki yaşamı yeniden yorumladığı, Bosphorus City projesi içerisinde yaptığı anaokulu için Bahçeşehir Kolejleri ile anlaştı. Bosphorus City’de Haziran sonunda teslimlerine başlanacak 1. etapta yer alan anaokulu, Bahçeşehir Kolejine 15 Ekim 2010 tarihinde teslim edilecek.

yapi.com.tr
Bosphorus City’nin Anaokulu Bahçeşehir Kolejleri'nin

Sinpaş GYO, İstanbul Boğazı’nı ve Boğaz semtlerindeki yaşamı yeniden yorumladığı Bosphorus City projesi içerisinde yaptığı anaokulu için Bahçeşehir Kolejleri ile anlaştı. Bosphorus City’de Haziran sonunda teslimlerine başlanacak 1. etapta yer alan anaokulu, Bahçeşehir Koleji'ne 15 Ekim 2010 tarihinde teslim edilecek. Bahçeşehir Koleji, Ocak 2011’de kayıt almaya başlayacak ve yaklaşık 100 çocuğa eğitim hizmeti verecek.

Sinpaş GYO Pazarlama Müdürü Barış Ekener, “Bosphorus City projemizde gerek ekonomik gerek sosyo-kültürel olarak yüksek profilli bir müşteri grubumuz var. Analizlerimize göre müşterilerimiz ağırlıklı olarak 0-5, 5-10 ve 10-15 yaş grubunda 2 çocuklu, üniversite ve yüksek lisans seviyesinde eğitim almış ailelerden oluşuyor. Müşteri odaklı pazarlama yaklaşımımız çerçevesinde, müşterilerimizin beklentilerine uygun güvenilir, saygın ve başarısı ispatlanmış markalarla işbirliği geliştiriyoruz. Bu nedenle Türkiye’de eğitim kalitesinin yükseltilmesinde önemli rol oynayan Bahçeşehir Kolejleri’nin projemizde yer almasını tercih ettik.  Her iki kurumun da iş alanlarındaki öncü ve lider kimliği bu işbirliğinin hızlı bir şekilde gelişmesinde önemli rol oynadı” dedi.

Sinpaş GYO’nun İstanbul dışındaki ilk projesi olan Bursa Modern’de de benzer bir işbirliğine yönelik görüşmelerin devam ettiği; Sinpaş GYO’nun bundan sonraki projelerinde de bu işbirliğinin geliştirilmesi yönünde çalışmaların sürdüğü yetkililer tarafından bildirildi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/bosphorus-citynin-anaokulu-bahcesehir-kolejlerinin_79988.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!