Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
SONRAKİ HABER: Side'ye Yeni Müze Projesi
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Bostik, İstanbul Pencere 2007 Fuarı'ndaydı

Çift cam macunu üretiminde Türkiye lideri olan Çekomastik ve dünya markası olan BOSTİK, 15 - 18 Mart tarihleri arasında gerçekleşen Pencere 2007 fuarındaydı.

yapi.com.tr
Bostik, İstanbul Pencere 2007 Fuarı'ndaydı

br/> Çift cam macunu üretiminde Türkiye lideri olan Çekomastik ve dünya markası olan BOSTİK, 15 - 18 Mart tarihleri arasında gerçekleşen Pencere 2007 Fuarı'ndaydı. Stantta, Çekomastik'in Şişecam onaylı ve BS-EN 1279 normuna sahip 999 Çift Cam Macunu'nun yanısıra 2007 Bostik Türkiye ürün programında olan İngiltere ürünleri Butyl, Hot Melt Butyl ve 2007 yılında Türkiye'de üretimi planlanan Polysulfide Macunu Bostik 3000 de sergilendi.

Türkiyede birinci yılını dolduran BOSTİK ve ondan güç alan Çekomastik, çift cam macunu üretiminde bir yıl içerisinde kapasitesini yüzde 100 arttırdı, 2007'de gerçekleşmesi planlanan yatırımlarla kapasitenin daha da arttırılması hedefleniyor.


BOSTİK
BOSTİK, bugün itibariyle beş kıtada 46 farklı ülkedeki 55 üretim tesisinde görev alan 4.500 çalışanı ile uluslararası bir firma. 2005 yılında gerçekleşen 1.3 milyar Euro satış toplamı ve 3 büyük sektörde (endüstri, inşaat ve tüketici pazarlarında) dengelenmiş varlığıyla global yapıştırıcı ve mastik pazarında lider konumda. BOSTİK'in sahibi olan TOTAL, 2005 yılında gerçekleştirdiği 143 milyar Euro'luk satışla dünyanın 4. uluslararası petrol ve gaz şirketi konumunda.

http://www.yapi.com.tr/haberler/bostik-istanbul-pencere-2007-fuarindaydi_52838.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!