Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Bostik Türkiye SEAL BLOCK Serisinin Lansmanını Yapı Fuarı’nda Yapacak

Bostik Türkiye, 17 - 20 Nisan 2024 tarihleri arasında düzenlenecek Yapı Fuarı - Turkeybuild İstanbul’da SEAL & BLOCK Su Yalıtım Grubunu tanıtacak.

yapi.com.tr
Bostik Türkiye SEAL BLOCK Serisinin Lansmanını Yapı Fuarı’nda Yapacak

Bostik Türkiye bu yıl 46’ncısı gerçekleştirilecek olan Yapı Fuarı - Turkeybuild İstanbul’da SEAL & BLOCK Su Yalıtım Grubunu tanıtacak. Ürün çeşitliliğiyle pazarın tüm ihtiyaçlarına yenilikçi çözümler sunan Bostik Türkiye, 2022 yılında yeni jenerasyon Zemin Sistemlerini, 2023 yılında da yeni hibrit grubu Çekobond’u Yapı Fuarı’nda sergilemişti.

Bostik Global Teknik Ekibi, fuar ziyaretçilerine yapıların onarımı, korunması ve yalıtımı için en son teknolojiyi kullanarak geliştirilen SEAL & BLOCK ürünleri hakkında bilgiler verecek. Etkinlik sırasında, yeni ürünlerin su yalıtımı uygulamalarını görsel olarak anlatarak katılımcılara interaktif bir deneyim yaşatacak. Bostik Akademi'nin standı, sektördeki yenilikçi çözümlerle birlikte profesyonel bilgi ve uzmanlık sunacak.

*

Bostik Hakkında

Bostik, Endüstriyel üretim, İnşaat ve Tüketici pazarlarında önde gelen küresel yapıştırıcı uzmanıdır. Bir asırdan fazla bir süredir, insanların günlük yaşamlarında karşılaştıkları güçlüklere, daha akıllı ve uyumlu yenilikçi yapıştırıcı çözümler geliştirmektedir. Beşikten mezara, evden ofise, Bostik akıllı yapıştırıcıları her yerde bulunabilir. Şirket, 2,1 milyar euro’luk cirosu ve 6 bin çalışanıyla 50’den fazla ülkede faaliyette bulunmaktadır.

Bostik Türkiye de, yapı ve endüstri sektöründe sızdırmazlık, yapıştırıcı ve yapı kimyasalları alanlarında çok güçlü bir marka olmakla beraber çok geniş bir ürün portföyüne sahiptir. Bostik’in, İnegöl ve Çorlu’da birer üretim tesisi bulunuyor.

Arkema Hakkında

Bir malzeme tasarımcısı ve yenilikçi çözümler üreticisi olarak Arkema, malzemeleri şekillendirerek yeni kullanım alanları yaratır. Dengeli iş portföyümüz, yüksek performanslı malzemeleri, endüstriyel ihtisasları ve kaplama çözümlerini kapsamaktadır. Dünyaca tanınmış markalarımız hizmet verdiğimiz pazarların liderleri arasındadır. 2019 yılında 8,7 milyar euro 'luk cirosu ile dünya çapında yaklaşık 20 bin çalışanıyla 55 kadar ülkede 144 üretim tesisi ile faaliyet göstermektedir. Tüm ortaklarımızla aktif işbirliği taahhüt ediyoruz. Kuzey Amerika, Fransa ve Asya'daki araştırma merkezlerimiz, biyo-esaslı ürünler, yeni enerjiler, su yönetimi, elektronik çözümler, hafif malzemeler ve tasarım, ev verimliliği ve yalıtım alanındaki gelişmelere odaklanmaktadır.

http://www.yapi.com.tr/haberler/bostik-turkiye-seal-block-serisinin-lansmanini-yapi-fuarinda-yapacak_202101.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!