Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

BOSTİK, Yapı Fuarı'nda Yeniliklerini Sergiledi

Sızdırmazlık, yalıtım ve endüstriyel yapıştırıcılar alanında önde gelen firmalardan biri olan Bostik, 30 Nisan – 04 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilen İstanbul Yapı Fuarı'nda, MS Polimer bazlı ürünlerini ön plana çıkardı.

yapi.com.tr
BOSTİK, Yapı Fuarı'nda Yeniliklerini Sergiledi

Sızdırmazlık, yalıtım ve endüstriyel yapıştırıcılar alanında önde gelen firmalardan biri olan Bostik, 30 Nisan – 04 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilen İstanbul Yapı Fuarı'nda, MS Polimer bazlı ürünlerini ön plana çıkardı.

Bostik'in fuar süresince yapı profesyonellerinin beğenisine sunduğu ürün grupları şunlardı:

- Teknik yapıştırıcılar ve derz dolgu malzemeleri grubunda, BOSTİK markası altında; MS Polymerler, Silikonlar ve yeni Poliüretan köpükler,

- Zemin grubunda; BOSTİK markası altında; MS Polimer bazlı, 14 dB’e kadar ses yalıtımı sağlayan Nibofloor PK Elastik Parke yapıştırıcısı,

- Su yalıtım grubunda; BOSTİK markası altında; MS Polimer bazlı, nemli yüzeylere dahi yapışan sürme bazlı rakipsiz bir ürün olan Aqua Blocker.

MS Polimerler nedir?

MS Polimer, Solvent ve izosiyanat içermeyen yeni jenerasyon yapıştırıcı ve derz dolgu malzemeleri olarak biliniyor. Bunlar, poliüretan ve silikonun güçlü özelliklerinin birleştiği, tek komponentli ürünler.

Bostik

Bostik, bugün itibariyle beş kıtadaki 46 farklı ülkede, 55 üretim tesisi ve 4.500 çalışanı ile uluslararası bir firma. 2007 yılında gerçekleşen satış toplamı ise 1.5 milyar Euro. BOSTİK’in sahibi olan TOTAL, 2007 yılında gerçekleştirdiği 145 milyar Euro'luk satışla Dünya’nın dördüncü uluslararası petrol ve gaz şirketi konumunda.


http://www.yapi.com.tr/haberler/bostik-yapi-fuarinda-yeniliklerini-sergiledi_61516.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!