Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

Braas, 41. İstanbul Yapı Fuarı’nda Yeni Ürünlerini Tanıttı

Braas Çatı Sistemleri fuarda, “Çatılarda Estetik”, “Çatılarda Su Yalıtımın Önemi”, “Çatı Katı Yaşam Konforu ve Uzun Ömürlü Detay Çözümleri” ve “Yağmur İndirme Sistemleri” konseptlerine vurgu yaparak yeni ürünlerini ziyaretçilerin beğenisine sundu.

yapi.com.tr
Braas, 41. İstanbul Yapı Fuarı’nda Yeni Ürünlerini Tanıttı

Braas, yapı sektörünün tüm bileşenlerini bir araya getiren önemli bir organizasyon olan Uluslararası İstanbul Yapı Fuarı’nda, günümüzde ulaşılabilen en üst düzey çimentolu kiremit üretim teknolojisi Evolution Innotech'i, yeni su yalıtım ürünleri Divoroll Universal-S HYPER, Maksimum 2S ve Kompakt'ı, Topas 13V Matt Antrasit modelini ve yepyeni Çelik Yağmur İndirme Sistemi’ni ziyaretçileri ile buluşturdu. BMI Grup markaları Wolfin ve Icopal Shingle-Sistem’e de stantta yer verdi.

Çatıda Güçlü, Uzun Ömürlü ve İnovatif Çözümler
41. İstanbul Yapı Fuarı’nda Braas Çatı Sistemleri standını ziyaret edenler, Evolution Innotech ve diğer gelişmiş yüzey kaplama teknolojileri ile üretilmiş kiremitleri yakından görme fırsatını elde ettiler. Evolution Innotech sayesinde Braas kiremidin yüzeyi, "ColourFUSION - Ergitmeli kaynaştırma tekniği" ile gövdeyle bütünleşik, sağlam bir yapıya kavuşuyor ve çatı, zorlu çevre koşullarına (yağmur, kar, don vb.)  karşı bir zırh gibi korunuyor. Böylece kiremidin estetik ve fiziksel performansı artırılarak çevresel etkilere karşı daha güçlü ve daha dayanıklı hale getiriliyor. Evolution Innotech üretim teknolojisinde kullanılan ColourFusion tekniği ve yoğun teknolojik pigmentler sayesinde kiremit, daha doygun, daha canlı renklere sahip oluyor ve renk şiddeti performansını daha uzun süre koruyabiliyor.

Bir çatı sisteminin en önemli unsurlarından biri olan su yalıtımı çözümleri, çatıların toplam performansında önemli rol oynuyor. Braas Çatı Sistemleri'nin bu amaçla bir mimari çözüm olarak sunduğu yeni su yalıtımı ürünleri Divoroll Universal-S HYPER, Maksimum 2S ve Kompakt, önemli özellikleri ön plana çıkarılarak fuarda sergilendi. Divoroll Universal S HYPER işlevsel film tabakası ile güneşten gelen ışınımları yansıtma özelliğine sahip, gelen ısıyı %40'a kadar yansıtarak enerji tasarrufu sağlıyor.

 
Geleneksel ya da modern tüm yapı tiplerine yönelik farklı model, doku ve renklerde tasarımlar sunan Braas, Terracotta serisine son eklenen Topas 13V Matt Antrasit’i sergiledi. Braas standında yer alan yeni ürünlerden bir diğeri de; çinko-magnezyum kaplama tekniği ile korozyana karşı artırılmış koruma sunan Çelik Yağmur İndirme Sistemi oldu. Çelik Yağmur İndirme Sistemi, kaynaksız yekpare dere köşe dönüş elemanları, modüler birleştirme parçaları ve alternatifli kelepçe sistemleri ile öne çıkıyor.

Braas, 41. Yapı İstanbul Fuarı’nda en yeni su yalıtım örtülerinden rüzgar klipslerine, yüksek mukavemetli ısı yalıtım çözümlerinden labirent havalandırma kanallarına sahip mahya bantları ve çatı kaplama levhasına kadar hemen hemen tüm ürün gruplarındaki güncel ürün ve inovasyonları ziyaretçileri ile buluşturdu.

http://www.yapi.com.tr/haberler/braas-41-istanbul-yapi-fuarinda-yeni-urunlerini-tanitti_165713.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!