Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

BTM, BAU’da Yerini Aldı

Yalıtım firması BTM, yapı sektörünün en önemli fuarlarından biri olarak gösterilen BAU 2019 Yapı ve İnşaat Fuarı’na katıldı.

yapi.com.tr
BTM, BAU’da Yerini Aldı

BAU 2019 Yapı ve İnşaat Fuarı, 14-19 Ocak 2019 tarihleri arasında Almanya'nın Münih kentinde gerçekleşti. 45 ülkeden 2250 firmayı ağırlayan, 250 binin üzerinde profesyonel ziyaretçi sayısı ile BAU 2019'da BTM standına gösterilen ilgiden oldukça memnun olduğunu belirten BTM İhracat Müdürü Tolga Tokbaş; ziyaretçileri BTM'nin zengin ürün yelpazesiyle ve yenilikçi yalıtım teknolojileri ile buluşturma fırsatını yakaladıklarını vurguladı. Tokbaş, BTM'nin yerel bazda ulaştığı kalite standardının uluslararası bazda da kabul gördüğünün BTM standına gösterilen ilgi ve alakadan net bir şekilde anlaşılabileceğini belirtti.

Ziyaretçiler, geniş ürün yelpazesiyle çözümler sunan BTM'nin standında, BTM Polyplan sentetik su yalıtım membranlarını, BTM Bitüself kendinden yapışkanlı su yalıtım bantlarını, BTM Shingle, BTM Corrrubit çatı kaplama levhalarını, kendinden yapışkanlı su yalıtım membranı Renova UNO'yu ve BTMSEAL yeni nesil likit su yalıtım malzemelerini detay maketleri ile beraber inceleme fırsatı buldular.

BTM standının fuar süresince Avrupa ağırlıklı olmak üzere dünyanın birçok yerinden ziyaretçi ağırladığını belirten Tokbaş; kaliteli ürün ve profesyonel desteğin her daim hak ettiği ilgiyi eninde sonunda gördüğünü, iştirak edilen fuarlarda görülen ilginin bunun en açık göstergesi olduğunu ifade etti.

http://www.yapi.com.tr/haberler/btm-bauda-yerini-aldi_170278.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü Kalekim Ultralastic

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!