Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

BTM'den Yalıtım Ustalarına Eğitim

BTM, yalıtım alanında çalışan deneyimli uygulamacıların gelişimini desteklemek amacıyla İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü (MEM) işbirliğiyle sertifikalı iki kurs düzenledi. BTM Genel Merkezi’nde 29 - 31 Mart ve 5 - 7 Nisan tarihlerinde düzenlenen su, ısı yalıtımı, çatı kaplama kurslarına, toplam 100 usta katıldı.

yapi.com.tr
BTM'den Yalıtım Ustalarına Eğitim

STRONG>BTM, yalıtım alanında çalışan deneyimli uygulamacıların gelişimini desteklemek amacıyla İzmir  İl Milli Eğitim Müdürlüğü (MEM) işbirliğiyle sertifikalı iki kurs düzenledi. BTM Genel Merkezi’nde 29 - 31 Mart ve 5 - 7 Nisan tarihlerinde düzenlenen su, ısı yalıtımı, çatı kaplama kurslarına, toplam 100 usta katıldı. BTM Teknik danışmanı Jozef Bonfil ve BTM Ürün Müdürü Kemal Gel tarafından verilen uygulamalı eğitimler sonrası yapılan sınavda ise  ustaların tamamı başarı göstererek MEM onaylı sertifikaların sahibi oldu.

BTM Ürün Müdürü Kemal Gel, BTM’nin,  Ar-Ge çalışmaları sonucunda Türkiye’de yalıtım sektöründe bir çok ilki gerçekleştirdiğini, bunun yanısıra sektörün gelişimi, son kullanıcıların daha iyi hizmet alması için 1998 yılından bu yana Milli Eğitim Müdürlüğü'yle işbirliği içerisinde yalıtım uygulamalarında çalışan ustaları eğittiğini ve bu eğitimler sonucunda yapılan sınavı geçen ustalara MEM onaylı sertifika dağıtıldığını söyledi. 

BTM’nin bu güne kadar 1500 ustayı eğittiğini ve sertifika sahibi yaptığını vurgulayan Gel, “Yalıtım sektörünün gelişimi, daha kaliteli hizmet verilmesi amacıyla; çalışanlarımız, bayilerimiz ve ustalarımıza yönelik yaptığımız eğitimlere devam edeceğiz” dedi.

ETİKETLER: firma
http://www.yapi.com.tr/haberler/btmden-yalitim-ustalarina-egitim_78476.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!