Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

BTM’den Yapılara Hayat Veren Çözümler

Su ve ısı yalıtımında geniş ürün yelpazesiyle faaliyet gösteren BTM A.Ş., İstanbul’da düzenlenen 32. Uluslararası Yapı İstanbul Fuarı'nda 'Yapılara hayat veren çözümler' sloganıyla sektördeki son yeniliklerini tanıttı. TÜYAP’ta 5 gün süren ve 800’e yakın kuruluşun katıldığı fuarda BTM A.Ş.’nin mantolama uygulamalarında ihtiyaç duyulan tüm

yapi.com.tr
BTM’den Yapılara Hayat Veren Çözümler

Su ve ısı yalıtımında geniş ürün yelpazesiyle faaliyet gösteren BTM A.Ş., İstanbul’da düzenlenen 32. Uluslararası Yapı İstanbul Fuarı'nda 'Yapılara hayat veren çözümler' sloganıyla sektördeki son yeniliklerini tanıttı. TÜYAP’ta 5 gün süren ve 800’e yakın kuruluşun katıldığı fuarda BTM A.Ş.’nin mantolama uygulamalarında ihtiyaç duyulan tüm malzemeleri sistem olarak bir araya getirdiği BTM Plus en büyük ilgiyi gördü.

Fuarda, ısı yalıtımında BTMPlus, çatı kaplamada Corrubit, Shingle modellerini, su yalıtımında bitümlü membranları Elastobit, Plastobit, Polibit, Botanik ve Elastaself MD’yi sunan  BTM, renkli standı ile göz doldurdu.  BTM, polimer bitümlü örtüler, Polyplan PVC su yalıtım örtüsü, dekoratif çatı kaplama malzemeleri BTM Shingle ve BTM Corrubit’teki CE belgesi gururunu da sektörle paylaştı; çevre, insan ve doğaya göstermiş olduğu özeni bir kez daha kanıtladı.

BTM ekibi, bayi ve profesyonel ziyaretçilerle tek tek ilgilenirken; kalite ve ar-ge odaklı üretim anlayışının yansıması olan ürünleri tanıttı. BTM’nin yurtiçi ve yurtdışı fuarlardaki başarısıyla yeni pazar ve müşterilere ulaştığını belirten Genel Müdür Cem Baki Sinal, “Özellikle tüketicilerin bilinçlenmesi ve devletin enerji verimliliği politikaları sektörümüze ilgiyi arttırdı. Diğer fuarlara oranla daha bilinçi ziyaretçilerin olması bizi mutlu etti. Fuarda ayrıca bayilerimizle buluşarak yeni ürünlerimiz hakkında görüş alışverişinde bulunma fırsatı yakaladık. Bunun yanında krizle birlikte diğer pazarlara yönelerek ilk defa İran ile anlaşarak ihracat ağımızı genişleteceğiz” bilgisini verdi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/btmden-yapilara-hayat-veren-cozumler_69170.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!