Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Burhan Karahan Onduline Group İcra Komitesi’nde

Onduline Avrasya Yönetim Kurulu Başkanı Burhan Karahan, Onduline Group İcra Komitesi Üyeliği’ne getirildi. Atamayla, Onduline Avrasya şirketi ve hitap ettiği bölge, Onduline Group içinde 6 yönetim bölgesinden biri oldu. Böylelikle Onduline Avrasya Yönetim Kurulu Başkanı Burhan Karahan, Türkiye dışında, Orta Asya, Pakistan ve Orta Doğu’da 24

yapi.com.tr
Burhan Karahan Onduline Group İcra Komitesi’nde

Onduline Avrasya Yönetim Kurulu Başkanı Burhan Karahan, Onduline Group İcra Komitesi Üyeliği’ne getirildi. Atamayla, Onduline Avrasya şirketi ve hitap ettiği bölge, Onduline Group içinde 6 yönetim bölgesinden biri oldu. Böylelikle Onduline Avrasya Yönetim Kurulu Başkanı Burhan Karahan, Türkiye dışında, Orta Asya, Pakistan ve Orta Doğu’da 24 ülkeden oluşan stratejik bölgenin yönetiminden de sorumlu olacak.

Onduline Group, Fransa’da kurulduğu 1945 yılından bugüne 5 kıtadaki 80’i aşan ülkede yıllık 1 milyar metrekarelik satış hacmi ile dünyada çatı kaplama sektörünün lideri konumunda. Türkiye’de 1994 yılında kurulan Onduline Avrasya, çatıdan temele, çatı kaplama, çatı ve temel yalıtımı alanında sistemler sunuyor. Onduline Avrasya, Aralık 2001’den bu yana ISO 9001 VE ISO 14001 belgelerine sahip. Şirketin ürünlerinin satışı bugün 300’ü aşkın yaygın ve seçkin bir bayi ağı kanalıyla gerçekleştiriliyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/burhan-karahan-onduline-group-icra-komitesinde_77895.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!