Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Bursa, 2014 Yol Haritasını Stratejik Planla Çiziyor

Bursa Büyükşehir Belediyesi'nin 2010-2014 yılları arasında yapılacak tüm faaliyet ve projelerini kapsayan stratejik plan taslağına Başkan Recep Altepe'nin de katıldığı toplantı ile son şekli verildi.

Zaman Gazetesi
Bursa, 2014 Yol Haritasını Stratejik Planla Çiziyor

Bursa Büyükşehir Belediyesi'nin 2010-2014 yılları arasında yapılacak tüm faaliyet ve projelerini kapsayan stratejik plan taslağına Başkan Recep Altepe'nin de katıldığı toplantı ile son şekli verildi. BUSKİ Toplantı Salonu'nda yapılan toplantıya, Büyükşehir Belediyesi Başkan danışmanı Mehmet Semih Pala, Danışmanlar Taha Aydın, Levent Fidansoy, Genel Sekreter Seyfettin Avşar, Genel Sekreter yardımcıları Bayram Vardar ve Necmettin Şenocak, Projeler Koordinatörü Aziz Elbas'ın yanı sıra ilgili birimlerin daire başkanları katıldı.

Kurumsal yapı, mali yönetim, ulaşım-trafik, tarihi kültürel mirasın korunması, imar-planlama, yeşil alanlar, bilgi toplumu, çevre-sağlık, sosyal gibi 13 başlıkta toplanan 2010-2014 Stratejik Planı'nın katılımcı yönetim anlayışı ile milletvekilleri, meslek odaları, muhtarlar ve sivil toplum kuruluşları ile paylaşarak hazırlandığını belirten Başkan Altepe, "Bu plan, önümüzdeki 5 yılda Bursa'ya yönelik hizmetlerle ilgili taahhütlerimizi ortaya koymaktadır. Stratejik plan, Bursa'ya, Bursalılara planlı, etkin ve daha kaliteli hizmet vermemizde yol göstericimiz olacak. Yıllık hedeflerimiz ve yatırım programlarımızın bütçelerini belirledik. Büyükşehir Belediyesi olarak mali ve idari olarak neredeyiz ve nereye ve nasıl gitmeliyiz sorularının cevaplarına ulaşarak hazırladığımız stratejik planla Bursa'nın geleceğine sağlıklı bir yön veriyoruz." diye konuştu. Toplantıda, stratejik planın yıllık performans programları ile 2010 bütçesi de ele alındı. Stratejik plan, önümüzdeki haftaki meclise sunulacak.

http://www.yapi.com.tr/haberler/bursa-2014-yol-haritasini-stratejik-planla-ciziyor_72103.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!