Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

Bursa Nilüfer’deki Radisson Hotel İzocam ile Yalıtılıyor

İzocam her ihtiyaca uygun şekilde sunduğu ürün ve çözümleri ile Türkiye’de çeşitli projelerde çözüm ortağı olarak yer alıyor.

yapi.com.tr
Bursa Nilüfer’deki Radisson Hotel İzocam ile Yalıtılıyor

İzocam, Türkiye’nin önemli projelerine yalıtım danışmanlığı hizmeti sunarken, yalıtım ürünleri temin etmeyi de sürdürüyor. Son olarak Bursa’nın Nilüfer ilçesindeki Radisson Nilüfer Hotels inşaatında da İzocam ürünleri tercih edildi. 2019 yılı ilk yarısında tamamlanması öngörülen 8500 metrekarelik alana kurulu projenin yalıtım uygulaması İzocam bayisi Maraton Çatı Cephe Yalıtım ve İnş. San. Tic. A.Ş tarafından yapıldı ve projede İzocam Taşyünü Dış Cephe Levhası kullanıldı.

5600 metrekarelik bir alana uygulanan İzocam Taşyünü Dış Cephe Levhası, üstün kalitede ısı ve ses yalıtımı ile yangın güvenliği sağlıyor. Uluslararası Yapı Malzeme Yönetmeliği´nin 6. maddesine göre; "ürünün yönetmelikte belirtilen temel gerekleri karşılamasına imkân veren malzeme" anlamına gelen CE işareti ile piyasaya arz edilen ürün, aynı zamanda sadece bio ürün kategorisine verilen EUCEB sertifikasına da sahip ve Türk Standart Enstitüsü (TSE) kriterlerine de uygun üretilmektedir.

EPD (Environmental Product Declaration-Çevresel Ürün Beyanı) Belgesi’ne de sahip olan İzocam Taşyünü Dış Cephe Levhası, bu belge ile çevreye karşı duyarlılığını uluslararası olarak kanıtlıyor.

Gelişmiş kalite anlayışının yanında, özel olarak yalıtım danışmanlığı hizmeti de veren İzocam, ısı yalıtımı, akustik konfor, tesisat yalıtımı ve yangın güvenliği açısından yönetmeliklere ve projelere uygun şekilde doğru ürünü öneriyor. İzocam, kalite ile birlikte, satış öncesi ve sonrası sağlanan hizmetlerin güvenirliği ve uzmanlığı ön planda tutuyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/bursa-niluferdeki-radisson-hotel-izocam-ile-yalitiliyor_170844.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü Roca Inspira Serisi

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!