Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Büyük Menderes için Toplandılar

Ege topraklarına can veren Büyük Menderes Nehri’nin kirlilikten kurtarılması için Bakanlar Kurulu kararıyla oluşturulan ‘Büyük Menderes Havzası Çevre Koruma Birliği’, ikinci toplantısını Uşak’ta yaptı. Uşak Valisi Kayhan Kavas, Denizli Valisi Yavuz Erkmen, Aydın Vali Vekili Suphi Küspeci, Denizli Belediye Başkan Yardımcısı Osman Zola, Aydın

Milliyet EGEEge topraklarına can veren Büyük Menderes Nehri’nin kirlilikten kurtarılması için Bakanlar Kurulu kararıyla oluşturulan ‘Büyük Menderes Havzası Çevre Koruma Birliği’, ikinci toplantısını Uşak’ta yaptı. Uşak Valisi Kayhan Kavas, Denizli Valisi  Yavuz Erkmen, Aydın Vali Vekili Suphi Küspeci, Denizli Belediye Başkan Yardımcısı Osman Zola, Aydın Belediye Başkan Yardımcısı Halis Günday, Uşak İl Çevre ve Orman Müdürü Ramazan Toker   ve ilgili personel katıldı.

Birlik Başkanı, Uşak Valisi Kavas, teknik personeli oluşturduklarını, çalışmalara başladıklarını söyledi, “Büyük Menderes Havzası’nda yer alan  132 belediyeyle diyaloğumuz sürecek.  Bu işten alnımızın akıyla çıkacağımıza, Büyük Menderes’in kirlilikten kurtulmasını sağlayacağımıza inanıyorum” dedi. Denizli Valisi Erkmen ve Aydın Vali Vekili Küspeci de herkesin, havzanın temizlenmesi için üzerine düşen görevi yerine getirmesi gerektiğini  dile getirdi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/buyuk-menderes-icin-toplandilar_62663.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!