Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Büyükada’ya 30 Rezidans

Lido Otel olarak Büyükada’nın plaj ve eğlence hayatında önemli bir rol oynayan anıtsal yapı, İnanlar İnşaat tarafından rezidans olarak adaya yeniden kazandırılacak.

Cumhuriyet Gazetesi
Büyükada’ya 30 Rezidans

Lido Otel olarak Büyükada’nın plaj ve eğlence hayatında önemli bir rol oynayan anıtsal yapı, İnanlar İnşaat tarafından rezidans olarak adaya yeniden kazandırılacak.

İnanlar İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Serdar İnan, düzenlediği basın toplantısında, “Art Deco” mimari anlayışıyla inşa edilecek “Terrace Lido”nun, 20 milyon dolara mal olacağını ve inşaata 1 Eylül’de başlayacaklarını bildirdi. İnan, bu projeyle bir zamanlar Lido Otel olarak Büyükada’nın plaj ve eğlence hayatında önemli rol oynayan anıtsal yapının, rezidans olarak yeniden adaya kazandırılacağını ifade etti.

İnanlar tarafından 9 bin 362 metrekarelik bir alanda inşa edilecek Terrace Lido, 30 rezidans ve 2 bin metrekare ticari alanı içinde bulunduracak.

Terrace Lido’nun büyüklükleri 89 ve 130 metrekare arasında değişen Celine, Nicole, Juliette, Claire, Sophie, Charlotte ve Isabelle olarak adlandırılan yedi ayrı tipteki dairesiyle ilgili olarak Serdar İnan, “Büyükada’yı prens olarak nitelendirirlermiş. Biz de şimdi o prensi yedi prensesle tanıştıracağız” diyerek tanıttı. İnan, tamamı deniz manzaralı olan 1+1 ve 2+1 dairelerden sembolik miktarda ön satışların yapıldığını belirtti.

http://www.yapi.com.tr/haberler/buyukadaya-30-rezidans-_81707.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!