Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Büyükşehir'in Plan Tadilatları Yargıdan Dönüyor

Kent Parkı, 100. Yıl, Katlı Otopark, Yüksekalan Mahallesi'nde Vakıflara ait spor alanının bir kısmının ticaret alanına dönüştürülmesini öngören plan tadilatlarından sonra Toprak Mahsülleri Ofisi'nin silolarının bulunduğu alanla ilgili nihai karar da açıklandı.

Kanal VIPb>Büyükşehir Belediyesi'nin meclis kararıyla yaptığı plan tadilatları yargıdan dönüyor. Kent Parkı, 100. Yıl, Katlı Otopark, Yüksekalan Mahallesi'nde Vakıflara ait spor alanının bir kısmının ticaret alanına dönüştürülmesini öngören plan tadilatlarından sonra Toprak Mahsülleri Ofisi'nin silolarının bulunduğu alanla ilgili nihai karar da açıklandı.

Antalya İkinci İdare Mahkemesi, Toprak Mahsülleri Ofisi alanıyla ilgili yapılan plan tadilatının iptaline karar verdi. Büyükşehir Belediye Meclisi'nin aritmetik çoğunluğuna dayalı olarak kent bilincini hiçe sayan kararlar aldığını söyleyen Muratpaşa Belediye Başkanı Süleyman Evcilmen, 100. Yıl, Kent Parkı ve Toprak Mahsülleri Ofisi'nin bu anlayışın bir örneği olarak yargıdan direkten döndüğünü söyledi...

Kent Parkı, 100. Yıl, Katlı Otopark, Yüksekalan Mahallesi'nde Vakıflara ait spor alanının bir kısmının ticaret alanına dönüştürülmesini öngören plan tadilatlarından sonra Toprak Mahsülleri Ofisi'nin silolarının bulunduğu alanla ilgili nihai kararda açıklandı. Toprak Mahsülleri Ofisi'nin bulunduğu alanla ilgili kararda yargıdan döndü. Antalya İkinci İdare Mahkemesi, Toprak Mahsülleri Ofisi alanıyla ilgili yapılan plan tadilatının iptaline karar verdi.

Muratpaşa Belediye Başkanı Süleyman Evcilmen, Büyükşehir Belediye Meclisi'nin aritmetik çoğunluğuna dayalı olarak kent bilincini hiçe sayan kararlar aldığını söylerken, 100. Yıl, Kent Parkı ve Toprak Mahsülleri Ofisi'nin bu anlayışın bir örneği olarak yargıdan direkten döndüğünü kaydetti...

www.yapi.com.tr: Bu haber, Kanal VIP'te 21.07.2007 tarihinde yayınlandı.

http://www.yapi.com.tr/haberler/buyuksehirin-plan-tadilatlari-yargidan-donuyor_55437.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!