Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Çağlayan Meydanı Trafiğe Kapatıldı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin Çağlayan Meydanı düzenleme çalışmaları kapsamında Karayolları Bölge Müdürlüğü ile ortak yürütülen çalışmasıyla 13 bin m² altgeçit yapılacak ve uzunlukları 700 metre olacak. Çağlayan Kavşağı 2 katlı bir kavşak haline getirilerek, trafik yerin altına alınacak.

yapi.com.tr
Çağlayan Meydanı Trafiğe Kapatıldı

A href="http://www.ibb.gov.tr" target=_blank>İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin Çağlayan Meydanı düzenleme çalışmaları kapsamında Karayolları Bölge Müdürlüğü ile ortak yürütülen çalışmasıyla 13 bin m² altgeçit yapılacak ve uzunlukları 700 metre olacak. Çağlayan Kavşağı 2 katlı bir kavşak haline getirilerek, trafik yerin altına alınacak. Bu şekilde İstanbul’da birçok miting ve yürüyüşe ev sahipliği yapan Çağlayan Meydanı, 22 bin m² yayalaştırılmış alana sahip bir meydan haline gelecek.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Koordinasyon Müdürlüğü’nce hazırlanan proje ile Kâğıthane Caddesi (Şişli) - Çevreyolu ve Piyalepaşa yönü 12 m aşağıdan altgeçit ile Çevreyolu ve Piyalepaşa istikametine bağlanacak. 

Trafiğe kapatılan yollar

Şişli - Çağlayan arası

Şişli ve Çağlayan İstikameti Arası Abide-i Hürriyet Caddesi, Dr. Cemil Bengü Caddesi, Yurt Sokağı, Taşocağı Caddesi, Vatan Caddesi, Güzergahları Kapatılacak.

Topkapı - Şişli arası

Topkapı ve Şişli İstikameti Arası Çağlayan Kavşağı, Çampark Sokak, Ozan Sokak, Çağlayan Kağıthane Yolu, Abide-i Hürriyet Caddesi, Güzergahları Kapatılcaktır.

Kağıthane - Piyalepaşa – Topkapı arası

Kağıthane, Piyalepaşa ve Topkapı İstikameti Arası Çağlayan Kağıthane Yolu , Şevketpaşa Caddesi, Bahçeler Caddesi, Yalın Sokak, Çağlayan Kavşağı  Güzergahları Kapatılcaktır.

Çağlayan Kavşağı'nda alternatif geçiş güzergahları

Çağlayan kavşağında trafiğin yer altına alma çalışmaları nedeniyle trafik sirkülasyon projesi hazırlandı. Buna göre Çağlayan Meydanı etrafında bulunan Çampark sokak; D 100, Piyalepaşa-Çağlayan, Bahçeler Caddesi Çağlayan- D100, Piyalepaşa bağlantısını sağlayacak.

Şişli – Piyalepaşa - Topkapı güzergah açıklaması

Şişli İstikametinden Abide-i Hürriyet Caddesi, Taşocağı Caddesi, Yurt Sokak, Kağıthane Caddesi, Çağlayan Kağıthane Yolu, Şevketpaşa Caddesi Takip edilerek Piyalepaşa ve Topkapı  istikametine gidiş olarak planlandı.

Kağıthane - Mecidiyeköy - Zincirlikuyu güzergah açıklaması

Kağıthane İstikametinden Çağlayan Kağıthane Yolu, Şevketpaşa Caddesi, Bahçelievler Caddesi, O - 1 Çevreyolu Takip edilerek Mecidiyeköy ve Zincirlikuyu ya ulaşma yolu.

Mecidiyeköy – Kağıthane güzergah açıklaması

Mecidiyeköy İstikametinden Abide-i Hürriyet Caddesi , Dr. Cemil Bengü Caddesi, Yurt Sokağı, Taşocağı Caddesi, Vatan Caddesi, Vatan Cad. Kağıthane Cad. Bağlantı yolu Takip edilerek Kağıthane istikametine gidiş.

Şişli - Zincirlikuyu güzergah açıklaması

Şişli İstikametinden Abide-i Hürriyet Caddesi , Dr. Cemil Bengi Caddesi, Yurt sokağı, vatan caddesi, Şevket Paşa Caddesi, Bağcılar Caddesi Takip edilerek Zincirlikuyu ya ulaşılır.

Topkapı - Şişli güzergah açıklaması

Topkapı İstikametinden O – 1 Çevreyolu, Çağlayan Kavşağı, Piyalepaşa Bulvarı, Abide-i Hürriyet Caddesi Takip edilerek Şişli ye ulaşılır.

ETİKETLER: kent ulaşım
http://www.yapi.com.tr/haberler/caglayan-meydani-trafige-kapatildi_83358.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!