Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Çanakkale Şehitleri’nin Anısına Signify'ın Işıklarıyla Saygı Duruşu

Signify, 18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anma Günü’nün yıl dönümünde büyük bir saygı ve sorumluluk ile gerçekleştirdikleri aydınlatma projesinin hikayesini paylaşıyor.

yapi.com.tr
Çanakkale Şehitleri’nin Anısına Signify'ın Işıklarıyla Saygı Duruşu

Signify, dünyanın birçok ülkesinde tarihi eserlerin ve simgelerin mimari aydınlatmalarını başarıyla gerçekleştirmesiyle tanınıyor. Her fırsatta tarihe duyduğu saygıyı ve gösterdiği özeni dile getiren şirket, 18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anma Günü’nün yıl dönümünde büyük bir saygı ve sorumluluk ile gerçekleştirdikleri aydınlatma projesinin hikayesini paylaşıyor.

Signify Türkiye & Kafkasya & Orta Asya Genel Müdürü Saner Kırık, projenin bir saygı duruşu olduğunu şu sözleriyle ifade ediyor: “Ülkemiz için Çanakkale, anısıyla, tarihiyle ve gerek doğal güzellikleriyle saygı duyulan ve göz bebeği bir lokasyon. Çanakkale Şehitliği’ni aydınlatırken bizim en öncelikli sorumluluğumuz bu kutsal anıya lağıyığla ışık tutmaktı.

Anıtın görkemli yapısında gece olunca her köşeden fark edilebilecek, yenilikçi teknolojilerin kullanıldığı bir aydınlatma çalışmasının ortaya çıkmasını hedefledik. Projemizi, tarihi simgemizin önemini en iyi şekilde yansıtmak için büyük bir özveriyle hazırladık. Projede milli ruhumuzu ve bağımsızlık mücadelemizi vurgulamakla kalmadık, aynı zamanda kahraman askerlerimizin vatanları için verdiği mücadeleyi bir kez daha gözler önüne serdik. Aydınlatma sektörünün lideri olarak bizim için Çanakkale Şehitliği projesi, yenilikçi aydınlatma teknolojilerimizi kullanarak ülkemizin tarihine ve kültürel mirasına bir saygı duruşudur.

Bu duygularla, 18 Mart Çanakkale Şehitleri Anma Günü’nde, bize bağımsızlığımızı armağan eden Mustafa Kemal Atatürk’ü ve tüm şehitlerimizi saygıyla, minnetle anıyorum. Signify Türkiye olarak, Atamızın ve şehitlerimizin anılarına layık çalışmalar gerçekleştirmek yönünde bundan böyle de aynı sorumluluk duygusuyla hareket edeğiz.”

 

*

Signify Hakkında

132 yıldır dünyada, 90 yılı aşkın süredir de Türkiye’de faaliyet gösteren bir şirket olarak, Philips Aydınlatma olarak başladığımız serüvende 2016 yılında Royal Philips’ten ayrılarak kendi ayakları üzerinde duran bağımsız bir şirket olarak halka arz sürecimizi gerçekleştirdik. İsmimizi Mayıs 2018’de Signify olarak değiştirdik. En büyük markamız olan Philips’i de Interact, Trulifi ve Color Kinetics markaları gibi bünyemizde barındırmaya devam ediyoruz. Bağlantılı aydınlatma, LED ve konvansiyonel aydınlatmada lider konumdayız. Evlerin yanı sıra ofisleri, binaları ve kentsel mekanları da dönüştürmede nesnelerin internetini kullanan bir şirketiz. 2022 yılında 7,5 milyar Euro değerinde satışlarımız, 70’ten fazla ülkede yaklaşık 35.000 çalışanımız ile çözümler sunan dünyadaki en büyük aydınlatma şirketiyiz.  2020'de karbon nötrlüğüne ulaştık, halka arzımızdan bu yana art arda beş yıl Dow Jones Sürdürülebilirlik Dünya Endeksi'nde yer aldık ve 2017, 2018 ve 2019'da Endüstri Lideri seçildik. Signify ile ilgili haberlere Newsroom, Linkedin ve Instagram üzerinden ulaşabilirsiniz. Yatırımcı iseniz Yatırımcı İlişkileri sayfasından daha fazla bilgi alabilirsiniz.

http://www.yapi.com.tr/haberler/canakkale-sehitlerinin-anisina-signifyin-isiklariyla-saygi-durusu_202143.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!